Edeo Poslední pár polobotek Edeo 1134 černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 1-2 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Poslední pár polobotek Edeo 1134 černá
Nabízíme jedinečné boty Edeo 1134 v černé barvě, které budou dokonalým doplňkem každého stylingu. Tyto elegantní boty vyrobené výhradně z přírodní kůže kombinují pohodlí a estetiku. Díky jejich inovativnímu svršku vypadají extrémně stylově a zároveň velmi pohodlně, což z nich dělá perfektní volbu pro různé příležitosti – každodenní i speciální.
Díky výšce podpatku 2 cm poskytuje tato obuv nohám ideální oporu a kožená stélka navíc zvyšuje komfort nošení. Díky černé barvě se navíc hodí k mnoha stylům a jejich univerzální design znamená, že nikdy nevyjdou z módy.
Nenechte si ujít tuto fantastickou příležitost a využijte skvělou cenu na obuv Edeo! Toto je perfektní volba pro každou ženu, která si cení módy a pohodlí. Boty Edeo 1134 jsou investicí, která jistě přinese spokojenost!
- Další funkce: nedostatek
- Vnější materiál: Přírodní kůže
- Materiál stélky: Přírodní kůže
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Barva: Černá
- Výška podpatku / platformy: 2.0
Děkujeme za přidání komentáře.