Podzimní boty - co si vybrat?


Dovolená skončila neznatelně. Dny jsou stále kratší, chladnější a pochmurnější. Je tedy na čase změnit svůj šatník na takový, který odpovídá podzimnímu počasí. Zde hraje důležitou roli kvalitní obuv - měla by být pohodlná, teplá a nejlépe vodotěsná. Nelze popřít, že si podzimní počasí může vybrat svou daň. Poradíme, jaké boty si vybrat na podzim a které modely mají aktuálně navrch!

Jaké vlastnosti by měly mít dobré kotníkové boty na podzim?

Víme, že vám záleží nejen na pohodlí při nošení, ale také na funkčnosti, estetice a všestrannosti. Při výběru obuvi stojí za to řídit se skutečností, že se obuv dobře nosí, trvala několik sezón, ale zároveň se dobře hodí k našim stylizacím. Představujeme tedy několik problémů, které stojí za to věnovat pozornost při nákupu!

  • Materiál zpracování - při hledání bot na podzim nemůžete ignorovat tak důležitou záležitost, jako je materiál. Na podzim často prší, proto je nejlepší použít dobře impregnovanou lícovou kůži. Fungovat budou i umělé materiály - např. Guma nebo jiné nepromokavé materiály s vysokou membránou. Je však lepší se vzdát tkanin, které rychle zvlhnou - s teniskami počkejte do jara.
  • Podpatek na míru - podzimní boty mohou mít mnoho podob. Ploché nebo ty na jemném, 3centimetrovém podpatku budou perfektní pro každodenní použití. Pokud je naopak chcete nosit pro elegantnější stylizace, pak se můžete rozhodnout pro vyšší podpatek, jehlový nebo klín. Nejdůležitější je, aby bota byla stabilní a zaručovala volnost pohybu.
  • Správná velikost - přestože se jedná o triviální záležitost, stojí za to mít na paměti, že na podzim často volíme silnější ponožky. Pak se příliš těsná bota může ukázat jako těsná a nutí nás věřit. Doporučujeme vybrat model, který vás nechá trochu volný s tenkou ponožkou, takže je nejlepší zkontrolovat tabulku velikostí a vybrat ji podle délky stélky.
  • Estetika, která vyhovuje majiteli - podzimní boty jsou spoustou možností, jak si vybrat. Můžete jít na klasiku a zvolit obyčejné boty Chelsea v tlumené barvě, nebo se můžete trochu zbláznit a zvolit extravagantní model, přizpůsobený vašemu stylu. Je zde naprostá svoboda - s módou se můžete bavit!
  • Pohodlí - boty by měly být především pohodlné. Pokud tedy stojíte před volbou, jaké kotníkové boty na podzim zvolit, nechejte se vést praktičností. Vysoké podpatky nebudou fungovat denně, ale jsou skvělé na večírek za předpokladu, že je umíte nosit a není to pro vás problém.

Nejmódnější boty na podzim této sezóny

Jak jsme zmínili, boty mají různé podoby. Jsou ploché, vysoké podpatky, jehlové nebo klínky; z kůže, semiše a dalších materiálů a v široké škále barev. Při objednávání modelu pro sebe se řiďte především svými preferencemi. Pokud však chcete vědět, co je v trendu, představujeme nejmódnější boty na podzim této sezóny!

Chelsea boty - boty na nízkém podpatku, se svrškem obvykle sahajícím nad kotník. Mohou být vyrobeny z kůže, semiše, eko kůže a dalších materiálů. Jejich podrážka je obvykle gumová, což zajišťuje stabilitu a pohodlí. Charakteristickým rysem těchto bot je šití gumy na bocích svršku - někdy v kontrastní barvě. Máte zájem o boty Chelsea? Možná se vám budou líbit následující modely: Klasické černé Klasické boty Jodhpur nebo

Kovbojky - evokují venkovský styl, ale na rozdíl od zdání jsou aktuálně hitem sezóny. Takové boty na podzim dychtivě nosí hvězdy a módní bloggerky. Vyznačují se ostrou špičkou, nízkým podpatkem a širokým svrškem. Příklady tohoto typu obuvi jsou Malé labutí hnědé vysoké podpatky kovbojské boty a Kovbojské kozačky Anabelle hnědé semišové.

Dělníci - tyto typy obuvi dodávají charakter každému stylu. Bohatě zdobené sponami, nýty a kamínky stočí i ten nejklidnější vzhled. Jsou velmi pohodlné a praktické. Přestože vypadají masivně, dobře poslouží i v kombinaci s šaty, které vytvoří dravější, rockovou atmosféru. Doporučujeme zkontrolovat modely Módní dílna Seastar a Daszyński hnědí dělníci.

Řezané kozačky - pokud je za oknem ještě příznivé počasí, měli byste zvážit pořízení bot, které mají nějaká volná místa. Toto je hit sezóny, kterou milují ženy po celém světě. Nezapomeňte se podívat na naše návrhy - např. Corina hnědé velurové boty nebo Dámské černé kozačky na sloupku A-407.

Klínové boty ve sportovní edici - pokud máte rádi volný, ležérní styl, bude se vám tento typ bot líbit. Klín se příjemně nosí a zároveň přidává pár centimetrů a zeštíhluje nohu. K dispozici jsou zajímavé vzory a neobvyklé návrhy, např. Černé klínové boty Sergio Leone nebo Šedé Dámské šedé tenisky BZ8386-KB Šedá.

Jak vidíte, máte spoustu možností. Nemusíte se hned odhodlat. Navštivte obchod KeeShoes, podívejte se na nabídku bot a najděte variantu přizpůsobenou vašim preferencím a potřebám. Projděte si tuto sezónu v módních a pohodlných kotníkových botách na podzim. Úspěšné nakupování!