Podzimní boty - co si vybrat?


Prázdniny skončily nepostřehnutelně. Dny se zkracují, chladněji a ponurěji. Je tedy čas změnit šatník tak, aby vyhovoval podzimnímu počasí. Důležitou roli zde hraje kvalitní obuv - měly by být pohodlné, teplé a nejlépe vodotěsné. Nelze skrýt, že na podzim si počasí může vybrat svou daň. Navrhujeme, které boty na podzim si vybrat a které modely jsou v současné době horké!

Jaké vlastnosti by měly mít dobré boty na podzim?

Víme, že vám záleží nejen na pohodlí při nošení, ale také na funkčnosti, estetice a univerzálnosti. Výběr obuvi by se proto měl řídit skutečností, že obuv byla nošena dobře, přežila několik nejlepších sezón, ale zároveň dobře ladila s našimi stylizacemi. Takže, tady je několik věcí, na co si dát pozor při nákupu!

  • Materiál vyrobený - při hledání bot na podzim nemůžete ignorovat tak důležitý problém, jako je materiál. Na podzim často prší, takže je nejlepší, že je to dobře impregnovaná zrna kůže. Umělé materiály budou také fungovat - např. Guma nebo jiné, vodotěsné s vysokou membránou. Je lepší se vzdát látek, které se rychle navlhčují - tak počkejte, až na jaře tenisky.
  • Podpatky na míru - podzimní boty mohou mít různé podoby. Fungují dobře na rovině nebo na jemné 3 cm patě. Pokud však chcete obléknout elegantnější stylizace, můžete se rozhodnout pro vyšší patu, patu nebo klín. Nejdůležitější věcí je, aby bota byla stabilní a zaručila vám svobodu pohybu.
  • Správná velikost - i když je to triviální záležitost, je třeba si uvědomit, že na podzim se často rozhodujeme pro tlustší ponožky. Pak se dobře přiléhající boty mohou ukázat pevně a chytit nás. Doporučujeme vybrat model, který s tenkou ponožkou zanechává trochu volné místo, takže je nejlepší zkontrolovat velikostní tabulku a zvolit ji podle délky vložky.
  • Estetika, která vyhovuje majiteli - podzimní boty, je z čeho vybírat. Můžete vsadit na klasiku a vybrat si obyčejné boty Jodhpur v utlumené barvě nebo můžete jít trochu blázen a vybrat si extravagantní model, který vyhovuje vašemu stylu. Existuje úplná svoboda - můžete hrát s módou!
  • Pohodlí - boty by měly být především pohodlné. Takže pokud si musíte vybrat, které boty si vybrat na podzim, buďte praktičtí. Denně nebudou vysoké podpatky fungovat, ale na večírek všemi prostředky, pokud v nich budete moci chodit a to pro vás není problém.

Nejmodernější boty na podzim v této sezóně

Jak jsme zmínili, boty mají různé podoby. Jsou ploché, vysoké podpatky, podpatky nebo klíny; Vyrobeno z kůže, semiše a dalších materiálů v celé škále barev. Při objednání modelu se řiďte především svými preferencemi. Pokud však chcete vědět, co je horké, představíme vám nejmódnější podzimní boty této sezóny!

Boty Jodhpur jsou obuv s nízkým podpatkem, přičemž svršek obvykle dosahuje nad kotník. Mohou být vyrobeny z kůže, semiše, ekologické kůže a dalších materiálů. Jedinou podešví je guma, která zajišťuje stabilitu a pohodlí. Charakteristickým rysem těchto bot je šití gumy po stranách svršku - někdy v kontrastní barvě. Zajímají vás boty Jodhpur? Možná se vám budou líbit modely: Small Swan black classic Jodhpur boty nebo

Kovbojské boty - připomínají styl země, ale na rozdíl od vzhledu jsou nyní hitem sezóny. Takové boty na podzim dychtivě nosí celebrity a módní bloggerové. Vyznačují se ostrou špičkou, nízkým podpatkem a širokým svrškem. Příklady tohoto typu bot jsou malé labutě hnědé vysoké podpatky kovbojské boty a hnědé Anabelle semišové kovbojské boty .

Pracovníci - tento typ obuvi dává jakýkoli styl. Bohatě zdobené přezkami, nýty a trysky, stočí i nejklidnější vzhled. Jsou velmi pohodlné a praktické. I když vypadají masivně, dobře fungují také s šaty a vytvářejí dravější rockovou atmosféru. Doporučujeme zkontrolovat módní tašky Seastar a hnědé tašky Daszyński .

Vystřihovací boty - pokud je počasí stále příznivé venku, zvažte koupi bot, které mají mírně exponované prostory. Je to hit sezóny, kterou ženy z celého světa milují. Nezapomeňte se podívat na naše návrhy - např. Hnědé velurové boty Corina nebo černé dámské boty na příspěvku A-407 .

Kotníkové boty s klínem ve sportovní verzi - pokud máte rádi volný, ležérní styl, tento typ obuvi se vám bude líbit. Klín poskytuje pohodlí a zároveň přidává několik centimetrů a slimuje nohu. K dispozici zajímavé vzory a neobvyklé návrhy, např. Sergio Leone klínové podpatky černé nebo šedé dámské tenisky BZ8386-KB Grey .

Jak vidíte, máte mnoho možností. Nemusíte se rozhodovat okamžitě. Navštivte butymodne.pl obchod, podívejte se na nabídku bot a najděte variantu, která vyhovuje vašim preferencím a potřebám. Projděte tuto sezónu v módních a pohodlných botách na podzim. Šťastné nakupování!