Polbut Polbut Pánské boty mokasíny J69 / 2L velbloud oranžový

Nedostupný produkt ;(

Poznejte pánské prolamované mokasíny Polbut J69/2L v velbloudově oranžové barvě - ideální volba pro letní dny! Tyto kožené boty kombinují eleganci a pohodlí a zajišťují optimální pohodlí při nošení. Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, vnější povrch i vnitřek obuvi jsou šetrné k noze a umožňují volné proudění vzduchu.

Prolamovaný vzor je perfektní alternativou k tradičním sandálům, zejména pro muže, kteří preferují uzavřenou obuv. Díky němu mokasíny účinně větrají nohy, což je v letních vedrech nesmírně důležité. Šněrovací konstrukce zajišťuje dokonalé padnutí a kulatá špička zdůrazňuje jejich klasický design.

Boty Polbut byly navrženy s ohledem na neformální životní styl. Jsou perfektní na každodenní výlety, procházky po městě nebo setkání s přáteli. Tloušťka podrážky 1,5 cm zaručuje dostatečnou izolaci od země a zároveň jejich lehkost dělá i delší procházky potěšením.

Mokasíny jsou k dispozici v originálním balení výrobce a v několika klasických barvách, díky čemuž je lze snadno sladit s různými styly. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování zajišťují tyto boty odolnost a módní vzhled, který zaujme.

Nečekejte a obohaťte svůj letní šatník o mokasíny Polbut J69/2L – vytvořte si svůj jedinečný styl a užijte si pohodlí a svěžest po celé léto!

  • Materiál stélky: přírodní kůže
  • Nos: kolo
  • Výška podpatku / platformy: 1.5
  • Další funkce: prodyšný
  • Sbírka: Boty na boty
  • Barva: oranžový
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Vnější materiál: přírodní kůže
  • Otylost: G.
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Spona: přichycena

Děkujeme za přidání komentáře.

|