Nejpohodlnější sněhové boty pro nejmenší


Zima je ideální čas na vybudování dětské imunity. Nevzdávejme procházky a společné outdoorové aktivity - výroba sněhuláka nebo házení sněhových koulí - i když za oknem sněží a mráz nám kouše do nosu. Postarejme se o vhodné oblečení, aby se naše dítě nepřehřívalo ani nepotilo. Důležitá je také obuv, díky které můžete procházet zasněžené chodníky a skákat do závějí. Jaké budou nejlepší sněhové boty pro nejmenší?

V ideálním případě by sněhové boty měly být teplé a suché

Kvalitní zimní boty poskytují dostatečnou tepelnou izolaci chodidel a můžeme si být jisti, že batole během procházky neprochladne. Podívejme se na sněhové boty s hustou syntetickou kožešinou uvnitř nebo boty podšité přírodní ovčí vlnou. Pamatujte, že výhodou přírodní izolace jsou její antibakteriální vlastnosti, které zabraňují pocení nožiček dítěte a tvorbě nepříjemného zápachu. Dětské sněžnice by také měly být suché, bez ohledu na počasí venku. Polská zima může být velmi rozmarná a nadýchaný sníh se během několika hodin může změnit na studené bahno. Postarejme se o výběr obuvi, ve které budou nohy našeho dítěte vždy suché. Různorodé dětské sněhové boty můžeme vybírat v internetovém obchodě KeeShoes.

Pamatujte na podrážku a svršky

Sněhule pro batolata by měla mít pevnou, silnou podrážku. Tato část izoluje dětskou nohu od země, takže pomáhá udržovat uvnitř boty příjemné teplo. Kvalitní podešev by měla být vyrobena z odolného materiálu, aby také poskytovala protiskluzové vlastnosti. Věnujme také pozornost tomu, zda je plastový a zda je bota pro batole příliš těžká. Postarejme se o pohodlí našeho dítěte a vyberme pro děti sněhové boty, které mají vysoký, ale pohodlný nazouvaný svršek. Pomoci mohou zipy, druky nebo tkaničky, které lze ponechat sešněrované. Dětská obuv by měla být schopná upravit šířku, například pomocí stahovacích šňůr, aby lépe seděla na noze. V opačném případě je důležité, aby si batole mohlo obout a rychle sundat boty

Na co dalšího bychom si měli dát pozor při výběru sněhových bot pro dítě?

Zima dětské sněhové boty by měla těsně přiléhat. Při výběru velikosti vezměte v úvahu, že boty se budou nosit přes silné ponožky. Batole, které skáče a běhá, navíc může přirozeně bobtnat od námahy. To znamená, že potřebujeme zhruba poloviční velikost zásoby. Pokud váháme mezi menšími a většími botami, vezměme ty, ve kterých má dětská noha nějaké náhradní. Batole noha roste velmi rychle a může se ukázat, že sněhové boty, pokud jsou nošené jen párkrát, budou pro příští sezónu příliš malé. Bez ohledu na frekvenci výměny dětské obuvi vybírejme kvalitní obuv, aby se v ní dítě cítilo dobře. Pouze dobře tvarované sněhové boty, které sedí na noze, pomáhají zajistit správné držení těla a bezpečnost našeho batole během zimních her.

Pohodlné sněhule pro nejmenší by měly být hezké a módní, dobře padnoucí, snadno nazouvatelné i sundatelné - tyto funkce upoutají pozornost dětí. Jako rodiče si pamatujeme, že by měli mít dobrou izolaci, pevnou podrážku, voděodolnou a dobře přizpůsobenou noze našeho dítěte.