Nejmódnější dámské boty na podzim 2019


Kalendářní podzim začal nedávno a na stromech se objevily první žluté listy, což znamená poslední výzvu k nákupu nových bot.

Kalendářní podzim nedávno začal a na stromech se objevily první žluté listy, což znamená poslední zvonek koupit nové boty.

Každoroční hit - vysoké boty

Před rokem byl na blogu příspěvek o botách, který si můžete přečíst tady. Kozačky nad kolena jsou stále nejmódnější, ale letos se staly oblíbeným vzorem zvířecí motivy. Pokud chcete něco méně elegantního, tohle možná zaujmou vás vysoké zavazované boty inspirované vojenskou obuví. Originální varianty v barvách, jako je modrá nebo vínová, budou konkurovat klasické podzimní paletě barev.

Dámské kovbojské boty

Nezapomínejme na kovbojské boty, hit v každé možné formě. Můžeme si vybrat dámské vysoké nebo nízké kovbojské boty. V barvách se objevily tlumené béžové a hnědé barvy, ale určitě vás překvapí netradiční metalické verze. Odvážným lidem doporučujeme imitaci hadí kůže nebo krajty, konečně se vrátili k milosti módního světa. Můžete je snadno kombinovat s každodenními outfity jako džíny, ale budou se hodit i do sukní. Stojí za to připomenout, že zajímavým nápadem pro styling mohou být kovbojské boty po lýtka a volnější šaty.

Moderní tenisky

Pokud potřebujete něco městštějšího, pak moderní budou perfektní volbou teniskykterým se často říká "škaredý obuv"nebo"Táto tenisky". Mladí lidé si zamilovali hit 90. let a celebrity. Jedinečná kombinace tenisek, trappers a basketbalových bot vás překvapí svou vynalézavostí. Vyznačují se vysokými podrážkami, které jim dodávají futuristický vzhled. Pohodlí těchto bot si zamilujete a na jaře budou stále hitem, ideálním pro intenzivní městský životní styl.


Klasické kozačky

Mnoho žen spojuje boty s nudnými, bezpečnými styly, které nosí staré dámy. Vázané boty v odstínech hnědé stále pózují bezpečné klasiky. Letos však přinesou do vašeho šatníku trochu extravagance. Stojí za to věnovat pozornost všem druhům vzorů, jako je panter a hadí kůže a tlumenější kontrola, stejně jako houndstooth. V chladných ránech navíc vaše nohy zahřejí kožešinou podšité boty. Počet možností je opravdu neomezený a každý si najde něco pro svou peněženku.

S takovým počtem nabídek byste měli najít něco pro sebe, bez ohledu na váš styl a rozpočet.