Nejmódnější dámské boty na jaro 2019


Teplota venku ukazuje na polovinu zimy, ale na drahách můžete cítit výrazné poryvy jara. Těšíme se na další sezónu roku. Čekání si můžeme zpříjemnit prvním jarním nákupem. Níže navrhujeme, jaké nejmódnější boty budou na jaře 2019!

Krásné vysoké podpatky se zajímavými potisky

Jaro potěší milovníky vysokých podpatků, protože vysoké podpatky jsou nezbytným doplňkem teplých měsíců. Pamatujte, že boty v sezóně 2019 mají tenké a vysoké podpatky. A co víc, podle Alexandra McQueena by každý pár měl být bohatě zdobený - můžeme si vybrat kopii s květinovým potiskem nebo kamínky a korálky našité na botu zdobenou vzorem hadí kůže. Módní budou také boty se sponami a sponami nebo síťovanými prvky. Vysoké, tenké podpatky najdete v lodičkách a botách se špičatými špičkami. V ideálním případě by měl být hrot v barvě odlišné od zbytku boty - nejpřitažlivější, jako v kolekci Dries Van Noten. V módě budou také sandály s tenkými pásky a podpatkem - špendlík! Největší smysl pro styl předvedeme, když si obujeme boty, na kterých byly zkombinovány zajímavé vzory a zajímavé doplňky. Je to skvělá volba pro ženy, které zvládly schopnost správně se pohybovat ve vysokých podpatcích na nerovných chodnících.

Sandály nemusí být nutně na vysokém sloupku

Módní dům Chanel připravil pro nadcházející jaro módní inspiraci pro fanoušky ploché obuvi. Valentininy návrhy zahrnují nízké pantofle v teplé korálové barvě zdobené peřím. Komfortní sandály boty na nízkém podpatku potěší ty z nás, které hodně chodí, preferují styl oblečení inspirovaný pánskou módou nebo se cítí lépe, když jim boty nepřidávají na výšce. Pokud však rádi vystavujeme urostlé lýtko, Miu Miu nabízí na platformě bohatě zdobené sandály.

Skvělý návrat trojúhelníkových a širokých podpatků

Pokud jsme věrnými fanoušky módy, na jaře si obujeme vysoké kozačky nebo kotníčkové boty s délkou do poloviny lýtka s úhlednými, trojúhelníkovými podpatky, například od Isabel Marant - tenké, vyrobené ze semiše nebo lakované kůže , zdobené kamínky nebo prolamovanými vzory. Skvěle se hodí do teplého a slunečného jara a v kombinaci s béžovým nebo bílým trenčkotem je pro nadcházející sezónu nezbytností! Vysoké podpatky mohou být barevné nebo průhledné - jako u Louis Vuitton - je důležité, aby dobře vypadaly.

Originální sportovní obuv

Designéři si také vzpomněli na příznivce sportovní obuvi, kteří vtrhli do ulic Stockholmu, Berlína a Paříže a převzali kontrolu nad Instagramem. Tenisky nebo tenisky Skvěle vypadají v kombinaci s kabátem, parkou nebo bombardérem. Můžeme si je obléknout na kalhoty, šaty a sukně. Tato fantastická obuv se hodí i ke klasickému dámskému obleku, protože vám umožňuje narušit oficiální charakter tohoto oděvu. Modely módní na jaře 2019 budou barevné, svázané a vyšší - po kotníky.

V nadcházející sezóně jaro 2019 najde každý z nás módní boty vhodné pro sebe. Příznivci klasických vysokých podpatků, milovnice plochých sandálů nebo středních podpatků a vyznavačky sportovního stylu - všichni budeme vypadat krásně v nejmodernějších botách, které na nás čekají na webu KeeShoes.