Nejmódnější dámské boty na jaře roku 2019


Teplota venku ukazuje střední zimu, ale na módě můžete cítit jasné poryvy jara. Těšíme se na další sezónu. Díky našim prvním jarním nákupům můžeme naše očekávání zpříjemnit. Níže uvádíme, jaké nejmódnější boty bude na jaře roku 2019!

Krásné vysoké podpatky se zajímavými výtisky

Jar bude potěšit milovníky vysokých podpatků, protože paty jsou nutným doplňkem k šatníku v teplejších měsících. Pamatujte si, že boty v sezóně 2019 mají tenký a vysoký podpatek. A co víc, každý pár by podle Alexandera McQueena měl být bohatě vyzdobený - můžeme si vybrat kopii s květinovým potiskem nebo oblázky a korálky šité na botu zdobenou vzorkem hadí pleti. Obuv se sponami a sponami nebo síťovými prvky bude také módní. Vysoké, tenké podpatky lze nalézt v pumpách a botách s hroty zakončenými hrotem. Nejlepší je, aby se špička lišila od zbytku boty - je nejlepší vypadat stejně jako v kolekci Dries Van Noten - barva. Sandály s tenkými popruhy a patou - budou také módní! Představíme si největší smysl pro styl, když nosíme boty, na kterých byly spojeny zajímavé vzory a zajímavé doplňky. To je skvělá volba pro ženy, které zvládly schopnost správně se pohybovat na vysokých podpatcích na nerovných chodnících.

Sandály nejsou nutně na vysokém místě

Chanel fashion house pro nadcházející jaro připravila módní inspiraci pro fanoušky ploché obuvi. Nabídka Valentina zase zahrnuje nízké žabky v teplé korálové barvě zdobené peřím. komfortní sandály nízké podpatky potěší ty z nás, kteří chodí hodně, dávají přednost stylu oblečení inspirovanému pánskou módou, nebo se cítí lépe, když jim boty nedávají výšku. Pokud však chceme zobrazit pěkně upravené tele, nabízí Miu Miu bohatě zdobené sandály s platformou.

Velký návrat trojúhelníkových a širokých podpatků

Jsme opravdoví módní fanoušci, na jaře budeme nosit vysoké boty nebo boty střední velikosti s tvarovanými trojúhelníkovými podpatky, například tenky z Isabel Marant - tenké, vyrobené z semišové nebo lakované kůže, zdobené tryskami nebo vzory. Perfektní pro teplé a klidné jaro, a v kombinaci s béžovou nebo bílou trench kabát je nutností pro nadcházející sezónu! Široké paty mohou být barevné nebo průhledné - stejně jako Louis Vuitton - by bylo důležité vypadat dobře.

Originální sportovní obuv

Návrháři si také vzpomněli na příznivce sportovní obuvi, která zaútočila na ulice Stockholmu, Berlína nebo Paříže a zvládla Instagramu. Tenisky, ať už tenisky vypadají skvěle s bundou, parkem nebo bombardérem. Můžeme je dát na kalhoty, šaty a sukni. Tato fantastická obuv se také hodí do klasického dámského obleku, protože vám umožní prolomit oficiální charakter tohoto oblečení. Módní předměty na jaře 2019 budou barevné, vázané a vyšší - s délkou kotníku.

V nadcházející sezóně, na jaře 2019, každý z nás najde módní boty vhodné pro sebe. Příznivci klasických vysokých podpatků, milovníci plochých sandálů nebo středních podpatků a fanoušků sportovního stylu - to vše bude vypadat krásně v nejmódnějších botách, které na nás čekají na ButyModne.pl.