Nejmódnější dámská obuv na podzim 2019


Podzimní kalendář začal nedávno a na stromech se objevily první žluté listy, což znamená, že poslední zvonek koupil novou obuv.

Podzimní kalendář začal nedávno a na stromech se objevily první žluté listy, což znamená, že poslední zvonek koupil novou obuv.

Roční hit - vysoké boty

Před rokem byl blogový příspěvek o botách, které si můžete přečíst zde, Stále nejmódnější jsou boty na kolena, ale letos se zvířecí motivy ukázaly jako oblíbený vzor. Pokud chcete něco méně elegantního, pak možná budete mít zájem o vázané boty inspirované vojenskou obuvou. Originální varianty v barvách, jako je modrá nebo vínová, budou konkurovat klasické podzimní barevné paletě.

Dámské kovbojské boty

Nezapomeňme na kovbojské boty, hit v každé možné podobě. Můžete si vybrat mezi vysokými nebo nízkými kovbojskými botami. Barvy byly utlumené béžové a hnědé, ale určitě vás překvapí netradiční kovové verze. Pro statečné doporučujeme imitaci hadí kůže nebo pythonu, konečně se vrátili do milosti módního světa. Můžete je snadno kombinovat s každodenním oblečením, jako jsou džíny, ale hodí se i sukně. Je třeba si uvědomit, že kovbojské boty a volnější šaty mohou být zajímavým stylistickým nápadem.

Moderní tenisky

Pokud potřebujete něco více městského, bude pro vás ta nejlepší volba moderní tenisky, které se často nazývají „ošklivý boty"Nebo"táta tenisky“. Mladí lidé se zamilovali do 90. let minulého století celebrity, Unikátní kombinace tenisek, lapačů a basketbalových bot vás překvapí svou vynalézavostí. Vyznačují se vysokými podrážkami, což jim dává futuristický pohled. Zamilujete se do pohodlí těchto bot a navíc na jaře zůstanou hitem, jsou ideální pro intenzivní městský životní styl.


Klasické boty

Mnoho žen spojuje boty s nudnými, bezpečnými styly, které nosí staré dámy. Svázané boty v odstínech hnědé stále tvoří bezpečné klasiky, Letos však do vašeho šatníku přinesou trochu extravagance. Je třeba věnovat pozornost všem druhům vzorů, jako je leopardí a hadí kůže a utlumená mřížka, stejně jako pepitka. Kromě toho, boty obložené kožešinou zahřejí vaše nohy na chladná rána. Počet možností je opravdu neomezený a každý si najde něco pro svou peněženku.

S takovým počtem návrhů byste měli něco najít pro sebe, bez ohledu na svůj styl a rozpočet.