Pollonus Pollonus Nabosové kožené ženy bílý
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 10 - 13 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Pollonus Nabosové kožené ženy bílý
Bosská kožená dámská bota Slip-in Pollonus 5-1308-024 Gazeta Biały je perfektním řešením pro ženy, které chtějí kombinovat pohodlí s elegancí. Tyto boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže a zajišťují jedinečný tvar nohy, což dává pocit lehkosti a svobody pohybu.
Model Barefoot Yeti se vyznačuje flexibilním designem, který během každodenního používání podporuje přirozenou chůzi a měkkou vložku pro ještě větší pohodlí. Široký nos boty umožňuje přirozené uspořádání prstů, které nejen zvyšuje pohodlí, ale také zlepšuje rovnováhu. Tenká a flexibilní podešev je perfektním spojením se zemí, stimuluje zdraví nohou a aktivuje reflexní zóny.
Díky nedostatku kapky a měkké vložky usnadňují model bosý yeti snadnější přizpůsobení se obuvi na bosé a pomáhají udržovat přirozené držení těla. To je skvělá volba pro ženy, které hledají pohodlné boty pro každodenní činnosti - ideální pro obě procházky, pro práci i každý den.
Jedinečná bílá barva a stylový kulatý nos dávají těmto polovičním děvčatům a jejich světelnou formu a omezený počet švů je vhodných i pro lidi s citlivými nohama nebo halux. Původní balení výrobce ve formě krabice přidává hodnoty a vysoce kvalitní materiály se hrají dlouhému používání.
Vyberte si naboso Yeti a užijte si pohodlí a styl v každém kroku!
- Výrobce: Pollonus
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Obuv > Obuv Pollonus
- Další funkce: naboso
- Producentský kód: 5-1308-024 Gazeta Biały
- Barva: Bílý
- Barva podrážky: Bílý
- Nos: kolo
- Materiál stélky: přírodní kůže
- Vnější materiál: přírodní kůže
- Výška podpatku / platformy: 1.0
- Dominantní vzor: Titulky
- Spona: hodit na sebe
Děkujeme za přidání komentáře.