FS1

FS1 Mukluki Teplé sněhule Fringes Black Sorella černý

Produkt nedostupný ;(

Představujeme zateplené sněhule FS1 Mukluki s třásněmi v elegantní černé barvě, které jsou perfektním řešením pro chladnější dny. Tyto stylové a funkční boty jsou vyrobeny z přírodního semiše, který zajišťuje měkkost a pohodlí. Vnitřek je vystlán příjemným kožíškem, který skvěle zahřeje nohy i v těch nejchladnějších dnech.

Charakteristickým znakem těchto sněhulí jsou ozdobné střapce umístěné na boku, které jim dodávají módní, boho charakter. Horní výška 14 cm a výška platformy 2,5 cm zajistí pohodlí a stabilitu při chůzi. Nazouvací design usnadňuje obouvání a zouvání.

Mukluks jsou k dispozici v různých velikostech, pro vaše pohodlí vám doporučujeme použít tabulku velikostí, abyste našli ten správný. Díky širokému svršku 15 cm a šířce označené G jsou tyto boty vhodné pro lidi s mírně širší nohou.

Nenechte si ujít příležitost obohatit svůj šatník o tento módní model, který kombinuje eleganci a funkčnost. Produkt pochází z kolekce KeeShoes a je zabalen v originální krabici výrobce. Vyberte si FS1 Mukluk a užijte si pohodlí a styl, který nabízejí!

  • Horní výška: 14 cm
  • Typ podpatku: Platforma
  • Horní výška (cm): 14 cm
  • Horní šířka: 15 cm
  • Barva: černý
  • Vnější materiál: přírodní semišová kůže
  • Oteplování: Ano
  • Výška podpatku/platformy: 2.5
  • Spona: ostatní , nazouvání
  • Další funkce: třásně , srst , prodyšný
  • Sbírka: KeeShoes
  • Barva podrážky: černý
  • Materiál stélky: ostatní
  • Model: Mukluks, dámské kotníkové boty
  • Otylost: G
  • Výška: vysoký
  • Dominantní vzor: žádný vzor

Děkuji za přidání komentáře.

|