Módní a praktické koupací boty na léto 2019


Přístup na zahraniční cesty znamená, že pro nás Poláky může léto trvat celý rok. Přestože oficiální sezóna začne teprve na začátku června, mnoho rekreantů volí duben nebo květen. Nezapomeňte si na cestu vzít praktické plavky. Pokud chceme v prostorách hotelu vytvořit styl, vybereme si jeden z módních modelů pro letošní prázdniny.

Co je to plavecká obuv?

Plavky jsou také označovány jako specializovaná vodní obuv. Nasadili jsme je, abychom chránili nohu před kameny a úlomky, které mohou ležet na břehu vodní nádrže - moře, jezera nebo řeky.

Proč se vyplatí vzít si plavky na dovolenou?

Plavky by měly být v našem kufru vždy, když jedeme do vodní nádrže i do zahraničí. Vzhledem k množství odpadu, který padá do vodních nádrží, bude vodní obuv chránit naše nohy před sklem nebo ostrými úlomky plastu. Můžeme je nasadit jak na procházku podél pobřeží, tak na koupání. Je nutné, aby skalnatá pláž chránila vaše nohy před ostrými a kluzkými kameny, které jsou často pokryty řasami. Vyberme si je, pokud se chystáme na štěrkové pobřeží - ostré oblázky se nám při vstupu do vody nebudou lepit na dno nohou. V teplejších mořích, například Jadranu, na kterém leží Chorvatsko, žijí ve vodách mořští ježci. Plavky před nimi ochrání vaše nohy a umožní nám vyhnout se nepříjemnému setkání, které by mohlo mít velmi nepříjemné následky.

Druhy plaveckých bot

Na výběr máme různé druhy plaveckých bot. Nejoblíbenější a nejlevnější jsou modely z gumy, které velmi dobře sedí na tvar chodidla a účinně chrání před oděrkami. Jejich největší nevýhodou je špatná propustnost a jejich nošení v horkém počasí může způsobit velké nepohodlí. Podobné pocity zažijeme, když do vody vložíme plastové boty. Navíc se taková obuv může bolestivě otírat o nohu, která je zpocená a oteklá od horka. Nejlepší - nejpohodlnější a nejtrvanlivější - obuv do vody jsou modely vyrobené z pěny (neoprenu). Jsou pružné a dobře sedí na tvar chodidla. Můžeme si vybrat modely bez podrážek, nazývané ponožky a určené pro potápění, a plavky s podrážkou. Stojí za to vybrat model s pevnou ochranou, která ochrání nohu pod ní před zraněním. Vysoce kvalitní plavky najdete v internetovém obchodě KeeShoes.

Módní boty do vody

Pokud se vám podařilo vybrat správný typ obuvi, je čas na barvu a styl. Neoprenové boty jsou docela měkké, dobře sedí na noze a mají charakteristický lem. Jedná se o extrémně praktickou obuv, kterou byste si měli obout před vstupem do vody. Nepočítejte však s tím, že budete nejkrásnější a budete ladit s našimi pečlivě vybranými plavkami. Jak se s tím vypořádat? Vyberte si model v energické letní barvě - oranžové, žluté nebo růžové a oblékněte si ho během koupání. Když vylezeme z vody, důkladně si opláchneme nohy a představíme se světu ve stylových žabkách, které budou dokonale ladit s naším krásným pareem a módní prázdninovou pedikúrou. 

Plavky mohou být esteticky navrženy a dobře odrážet módní barvy dané sezóny. Během výletů jsou nenahraditelní - když nás obují, zajišťují naše pohodlí a bezpečí. Pokud však chceme vytvořit styl v cizím letovisku, předpokládejme po opuštění vody módní žabky.