Inna marka Lodičky na vysokém podpatku z lakované kůže, černá Emindria
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Lodičky na vysokém podpatku z lakované kůže, černá Emindria
Čerpadla na sloupu vyrobeném z lakované ekologické kožené černé Emindrie jsou perfektní volbou pro každou ženu, která chce kombinovat eleganci s pohodlím. Tyto stylové boty, vyrobené z vysoce kvalitní lakované ekologické kůže, přitahují jejich oči svým moderním designem a univerzální černou. Díky stabilnímu post -8,5 cm vysoké, čerpadla poskytují pohodlí pro nošení po celý den, což z nich činí skvělou volbou pro oficiální příležitosti i každý den.
Model se vyznačuje čtvercovým prstem, který k němu přidává charakteristický tón, a nastavitelný popruh s sponou vám umožňuje dokonale odpovídat noze. Čerpadla se dokonale mísí jak s elegantními šaty, tak s příležitostnými stylizacemi, což z nich činí všestranný prvek skříně každé ženy.
Stojí za to věnovat pozornost pozornosti k detailům - materiál vložky organické kůže zaručuje pohodlí a pevná plastová podešví zajišťuje trvanlivost pro dlouhé roky používání. Čerpadla jsou dodávána v původní krabici, což z nich činí skvělý nápad na dárek.
Nezapomeňte zkontrolovat tabulku velikosti před nákupem, abyste je dokonale přizpůsobili vaší noze. Investujte do elegance a pohodlí s čerpadly na sloupu lakované ekologické kožené černé Emindrie a v každé situaci se cítí sebevědomě!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Čerpadla > Obuv Inna marka
- Oteplení: Ne
- Další funkce: lakované
- Producentský kód: CH881 ČERNÁ
- Barva: Černá
- Barva podrážky: Černá
- Materiál podrážky: materiál
- Materiál stélky: umělá kůže
- Vnější materiál: lakovaná ekologická kůže
- Modelka: Čerpadla Na Sloupu
- Nos: náměstí
- Typ podpatku: pošta
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: přezka
- Výška podpatku / platformy: 8.5
- výška podpatku (cm): 8,5
Děkujeme za přidání komentáře.