Inna marka Lapače DE-2750 zelené vícebarevný zelená
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Lapače DE-2750 zelené vícebarevný zelená
Objevte pohodlí a styl s dámskými kozačkami DE-2750 v krásném zeleném odstínu. Je perfektní volbou pro všechny milovníky přírody a aktivního trávení volného času. Tyto turistické boty, navržené s ohledem na túry na dlouhé vzdálenosti, kombinují funkčnost s módním vzhledem, takže každý výlet je ještě příjemnější.
Boty DE-2750 vyrobené z vysoce kvalitní ekologické semišové kůže se vyznačují pevnou, syntetickou podrážkou, která poskytuje vynikající přilnavost na různých površích. Vysoký svršek, sahající až nad kotník, zaručuje stabilitu a podporu a díky mírnému zateplení jsou boty vhodné i do chladnějších dnů.
Díky kulaté špičce a zapínání na šněrování tyto klasické kozačky nejen dobře vypadají, ale také zajistí perfektní padnutí. Výška podpatku 2,5 cm dodává jemný zdvih, aniž by ubírala pohodlí při používání.
Zelená barva bot DE-2750 je v souladu s nejnovějšími módními trendy a díky jejich minimalistickému designu se hodí k mnoha stylům. Bez ohledu na to, zda se chystáte na procházku do lesa, na horskou túru nebo jen na každodenní relax ve městě, budou tyto turistické boty dokonalým společníkem.
Investujte do pohodlí a módního stylu – vyberte si turistické boty DE-2750 a užijte si každý okamžik strávený venku!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Inna marka
- Další funkce: nedostatek
- Materiál stélky: Tkanina
- Nos: Kolo
- Oteplení: Ne
- Typ podpatku: Plochý podpatek
- Výška: pro kotník
- Výška podpatku / platformy: 2.5
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: přichycena
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: jiná barva , zelená
- Materiál podrážky: syntetický
- Vnější materiál: Ekologická kamzíková kůže
Děkujeme za přidání komentáře.