PG1

PG1 Lakované dámské kozačky s cvočky černá Leticia černý

Produkt nedostupný ;(

Objevte eleganci a sofistikovanost na každém kroku s dámskými lakovanými kotníkovými botami PG1 Leticia. Tyto stylové černé kotníkové boty skvěle zapadají do módních podzimních trendů, vynikají nejen svým designem, ale i funkčností. Vyrobeny z vysoce kvalitní ekokůže nabízejí nejen estetiku, ale také praktičnost.

Další akcenty v podobě cvočků a plastových emblémů dělají z bot skutečnou ozdobu jakéhokoli stylu. Klasické zavazování a zip umožňují snadné nazouvání a vyzouvání a jejich zateplení v podobě deky na boty zajistí pohodlí i v chladnějších dnech.

Tyto kotníkové boty mají 4,5 cm vysoký plochý podpatek a platformu, která zajišťuje komfort nošení po celý den. Dostupné velikosti jsou omezené, proto doporučujeme zvolit větší velikost. Použité materiály, jako je syntetická podrážka a látková stélka, dělají z každého kroku čisté potěšení.

Díky horní výšce sahající nad kotník boty PG1 Leticia dokonale ochrání vaše nohy proti chladu a kulatá špička jim dodává klasický charakter. Bez vzoru, v minimalistickém stylu se skvěle hodí k nejrůznějším stylům – od ležérních až po elegantnější.

Zabalené v originální krabici výrobce jsou kozačky připraveny na každou příležitost. Investujte do módy a pohodlí na nejvyšší úrovni s kotníčkovými botami PG1 Leticia – perfektní volbou pro moderní ženy.

  • Sbírka: KeeShoes
  • Barva: černý
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Vnější materiál: eko kůže
  • Oteplování: Ano
  • Typ podpatku: plochá pata
  • Horní šířka: 11
  • Horní výška: 16
  • Výška podpatku/platformy: 4.5
  • Spona: na zámku , přezka , šněrovaný
  • Další funkce: lakované , cvočky
  • Materiál stélky: tkanina
  • Nosek: kolo
  • Výška: u kotníku
  • Dominantní vzor: žádný vzor

Děkuji za přidání komentáře.

|