Kupujeme příliš mnoho bot?


Tuto otázku si kladou nejen dámy, ale i pánové. Boty jsou jedním oděvem, kterého nikdy nemůže být moc, zejména proto, že se roční období mění tak rychle. A letní počasí není vždy krásné a horké. Srpen nás již přivítal - měsíc, ve kterém jsou stále větší bouře a silné deště.

Tuto otázku si kladou nejen dámy, ale i pánové. Boty jsou jedním oděvem, kterého nikdy nemůže být moc, zejména proto, že se roční období mění tak rychle. A letní počasí není vždy krásné a horké. Srpen nás již přivítal - měsíc, ve kterém jsou stále větší bouře a silné deště. Když se blíží poslední týden prázdnin, stojí za to zvážit, zda opravdu nemáme v šatníku příliš mnoho bot.

Proměnlivé počasí na dovolené

To je jeden z důvodů, proč si do hor nebo k moři nebereme jen sandály nebo espadrilky. Musíme se chránit před jakoukoli eventualitou - tedy i před přívalovou bouřkou. Víme to velmi dobře u několikaletých dětí, pro které je také potřeba připravit alespoň tři páry: postavené boty, lehké sandály a ... holínky.

 

Dámy a pánové by také měli být na tuto eventualitu připraveni. Vhodná obuv musí být nejen praktická, ale musí také odpovídat zvoleným stylům. Přece jen, dámské traperky ne vždy vyhovují vzdušným letním šatům - boty nebo boty, kterým se říká půvabně „baletky“, by byly mnohem lepší.

Mnoho bot je v pořádku!

Nakonec je opravdu potřebujeme. Obuv doplňuje styl, zejména šaty a neobvyklé oblečení. Boty nám umožňují vyjádřit naše emoce a mnoho lidí jim prostě věnuje pozornost! Když se zeptáme svých přátel, čemu věnují pozornost na začátku vztahu, odpoví unisono: boty. Nemá proto cenu si dělat starosti s tím, že máme příliš mnoho bot a kupujeme příliš mnoho párů.

 

Někdy stojí za zvážení, zda jich nemáme dost, s přihlédnutím k měnícímu se, rozmarnému počasí. Zejména podzim ukazuje, že si jednoho dne můžeme užívat nádherného zlatavého slunce a na konci večer zvlhnout na zastávce a čekat na autobus. Proto stojí za to se chránit a mít ve skříni víc než jen tři nebo čtyři páry. Vyplatí se to, zvláště pokud si koupíme slušnou obuv za akční ceny!