Kultovní modely obuvi nejoblíbenějších sportovních značek


Některé styly obuvi, jako echo, jsou zpět v módě, a některé dokonce ani nevyšly z módy! Je to rozhodně nejběžnější obuv, která má díky svému pohodlí spoustu věrných fanoušků po celém světě. Víte, které z nich musíte mít ve svém šatníku? Představujeme ikonické modely obuvi nejoblíbenějších sportovních značek!

Kultovní modely obuvi Adidas

Za vše mluví fakt, že sportovní obuvi se běžně říká „tenisky“. Tato značka je jednou z nejstarších a nejlepších na světě. Téměř sto let se specializuje na výrobu vybavení, kostýmů a sportovní obuvi.

Nejvíc kultovní modely obuvi Adidas jsou primárně klasické bílé tenisky. V 90. letech měl téměř každý doma pár takových „tenisek“. V současné době se móda před 30 lety vrátila do přízně, takže v obchodech najdete obnovené verze místního designu, jako je např. Bílé boty adidas Yung-96 M EE3682. Dámy naopak dychtivě volí jejich barevné verze, v jasných a / nebo pastelových odstínech, jako je např adidas Forest Grove W EE5847.

Variace ikonického modelu Court jsou také velmi populární po celá léta. V dnešní době najdete mnoho zajímavých variant tohoto jednoduchého střihu s charakteristickými třemi pruhy na boku. Dámy se rády nosí například Bílé boty adidas Grand Court W EE9689 s velmi módními holografickými vložkami. Pánové často například předpokládají Modré boty adidas Vl Court 2.0 M DA9873, dokonale ladící s džíny. Jedná se o nadčasový model pro mládež, takže každý, kdo chce zachytit pár let, by si rozhodně měl vybrat takové boty.

Kultovní modely bot Nike

Nike je v Americe stejně slavná jako Adidas v Evropě. V dnešní době je to samozřejmě běžné po celém světě a jeho produkty jsou k vidění na nejlepších sportovcích různých oborů. V dětství mnoho z nás snilo o tom, že se ukáže na dvorku v novém „Najaczachu“. Nyní si můžete vybrat z mnoha různých modelů, ale některé z nich se okamžitě rozpoznají jako takzvané. klasika.

Kultovní modely bot Nike za ta léta jen mírně změnili formu. Jedním z nejznámějších je typ Cortez. Charakteristická kombinace bílé, červené, modré a velkého loga značky dobyla najednou celý svět a stále nevychází z módy. Nejtypičtějším modelem je např Nike Classic Cortez Leather M 749571-154 bílá, ale v dnešní době se můžete setkat s jeho různými odrůdami. Dámy si mohou vybrat trochu jinou kombinaci barev, např. Nike Classic Cortez Leather W 807471-112 bílá.

Mimořádně charakteristický je také model Air Force s vyššími svršky, který již roky napodobují jiné značky. Nejtypičtější variantou pro muže jsou mimo jiné boty Nike Air Force 1 High '07 AN20 M CK4369-001 černé, ale často také existují verze v bílé nebo v módním hořčicovém odstínu. Dámy si mohou koupit i takovou obuv, např. černé boty Nike Air Force 1 Mid Gs W 314195-004. Je to extrémně pohodlný, univerzální model, ideální pro chladnější dny. Zaručuje optimální teplotu uvnitř, účinně chrání před vodou a také dokonale absorbuje tlak podkladu.

Kultovní modely obuvi New Balance

Nejstarší ze známých značek sportovní obuvi je americká společnost New Balance. Od roku 1906 vytváří boty, které potěší svým pohodlím a zajímavým designem. Zvláště pro tuto společnost jsou charakteristické zajímavé barevné kombinace. Samotná značka v průběhu let propagovala trendy tak populární, že je můžete sledovat na nohách tisíců kolemjdoucích.

Kultovní modely obuvi New Balance jsou obvykle založeny na jedinečných barevných kombinacích. Styl klasických tenisek se mírně mění - je jen mírně vylepšen. V posledních letech jsou mezi ženami nejoblíbenější modelky v pastelových odstínech, tj. boty New Balance W WL520TLC růžové a boty New Balance W GC574D5 zelené. I přes to, že se jedná o sportovní obuv, mají velké kouzlo. Nonšalantní sladění s ženským nebo dokonce elegantním oblečením se stalo obecně přijímanou tendencí.

Pánové obzvlášť touží po výběru klasiky. 997 se 30 let téměř nezměnil! Návrat trendů z 90. let vybízí lidi, aby nosili takové věci, jako je např. boty New Balance M CM997HEQ. Kombinace bílé, červené a modré je nesmrtelná klasika. Pokud naopak máte rádi trochu tlumenější odstíny, jsou perfektní např. boty New Balance M CM997HBK černé. Jsou velmi univerzální, takže je můžete nosit jak na každodenní nošení, tak i ke košili se sakem.

Adidas, Nike a New Balance jsou obuv, která je běžná po celém světě. Z nějakého důvodu si získala takovou popularitu! Nenahraditelný komfort a estetický design jsou perfektní kombinací. Ikonické modely obuvi nejoblíbenějších sportovních značek za skvělé ceny najdete na Boty na boty! Podívejte se na nabídku a vyberte si perfektní každodenní obuv pro vás!