Polbut

Polbut Kožené černé polské pánské boty Gomez černý

Produkt nedostupný ;(

**Polbut Leather Black Polish pánské boty Gomez**

Objevte eleganci spojenou s pohodlím v našich kožených botách Gomez od renomovaného výrobce Polbut. Tyto stylové boty, vyrobené výhradně z vysoce kvalitní přírodní kůže, jsou perfektní volbou pro muže, kteří si cení jak módního vzhledu, tak každodenního pohodlí.

Černé polobotky Gomez skvěle zapadají do sportovního stylu, a to díky bílé podrážce, která jim dodává moderní charakter. Horní výška 7 cm poskytuje vynikající podporu a kulatá špička dodává klasický vzhled. Vnitřek bot je lemován přírodní kůží, která zajišťuje nejen pohodlí při nošení, ale také umožňuje nohám dýchat po celý den.

3 cm vysoká podešev ze syntetického materiálu nabízí adekvátní flexibilitu, díky které je každý krok lehký a volný. Zapínání na šněrování umožňuje dokonalé přizpůsobení noze a nedostatek podpatku z nich dělá ideální volbu pro každodenní příležitostné příležitosti.

Boty Gomez jsou výbornou volbou pro muže, kteří chtějí spojit eleganci s pohodlím. Bez ohledu na příležitost jsou tyto boty dokonalým doplňkem každého pánského šatníku. Nabízíme je v originálním balení výrobce, což z nich dělá i skvělý tip na dárek.

Vyberte si kvalitu a styl! Vyberte si Polbut Leather Black Polish Pánské boty Gomez a užijte si každodenní pohodlí v elegantní verzi.

  • Horní výška (cm): 7
  • Materiál stélky: přírodní kůže
  • Vnější materiál: přírodní kůže
  • Nosek: kolo
  • Další funkce: nedostatek
  • Sbírka: KeeShoes
  • Barva: černý
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Dominantní vzor: žádný vzor
  • Spona: šněrovaný
  • Oteplování: Nedostatek
  • Typ podpatku: Bez podpatku
  • Horní výška: 7 cm
  • Výška podpatku/platformy: 3

Děkuji za přidání komentáře.

|