ARTIKER ARTIKER Kožené černé lapače černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: ARTIKER Kožené černé lapače černá
**Leather Black Trappers ARTIKER – ideální na podzim a zimu**
Představujeme černé kožené kozačky renomované značky ARTIKER, které jsou výbornou volbou pro každodenní nošení v podzimním a zimním období. Poskytují pohodlí, styl a funkčnost, která splní očekávání každé moderní ženy.
Tyto elegantní boty se vyznačují zvýšeným měkkým podpatkem, který zaručuje pohodlí i během dlouhého dne. Horní výška 14 cm a horní šířka 24 cm skvěle padnou na každou nohu a plochý 3,5 cm podpatek znamená, že je lze nosit mnoho hodin bez pocitu nepohodlí.
Tyto boty vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže nejen působivě vypadají, ale také zajišťují trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Vnitřní zateplení a měkká textilní podšívka jsou další výhody, které udrží vaše nohy v teple v chladných dnech.
Podešev ze syntetického materiálu s dezénem poskytuje vynikající přilnavost a stabilitu na různých površích, což z nich dělá ideální volbu pro procházky městem i venkovské túry.
Holínky ARTIKER v černé barvě jsou univerzálním prvkem šatníku, který se skvěle hodí k ležérnímu stylu. Díky zapínání na šněrování si ji přizpůsobíte svým potřebám, což navíc zvyšuje komfort nošení. Dominantním vzorem je klasická jednoduchost, ideální pro kombinování s různými styly.
Objednejte si kozačky ARTIKER v originální krabici výrobce a užijte si módní a praktickou obuv pro každou příležitost! Ať se tyto elegantní kozačky stanou vaším oblíbeným společníkem v nadcházejících chladných měsících.
- Výrobce: ARTIKER
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv ARTIKER
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Černá
- Materiál podrážky: syntetický
- Vnější materiál: přírodní kůže
- Nos: kolo
- Typ podpatku: plochý podpatek
- Šířka hřídele: 24
- Výška hřídele: 14
- Spona: přichycena
- Další funkce: nedostatek
- Materiál stélky: tkanina
- Oteplení: Ano
- Výška: pro kotník
- Výška podpatku / platformy: 3.5
- Dominantní vzor: bez vzoru
Děkujeme za přidání komentáře.