Inna marka Kozačky nad kolena tlustá velbloudí podešev NS135P hnědý
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Kozačky nad kolena tlustá velbloudí podešev NS135P hnědý
Zde je ideální nabídka pro ženy, které ve svém stylu oceňují pohodlí v kombinaci s módou - mušketýři velbloudí barvy se silnou podrážkou NS135P. Tyto elegantní, semišové kozačky nejen zdůrazňují postavu, ale také poskytují pohodlí v každé každodenní situaci.
Díky vysoké sportovní podrážce se tito mušketýři odlišují od ostatních modelů a dodávají vašemu stylingu jedinečný charakter. Zip běžící podél svršku usnadňuje nazouvání a zouvání obuvi, díky čemuž jsou mimořádně praktické.
Mušketýři jsou vyrobeni z ekologického semiše a jsou nejen vzhledově atraktivní, ale také šetrné k životnímu prostředí. Jejich vnitřek lemovaný jemnou kožešinou poskytuje teplo, díky čemuž jsou ideální pro chladnější dny.
Model NS135P se vyznačuje klasickým střihem a kulatou špičkou, která dodává jemnost. Díky plochému 4 cm podpatku budou perfektní volbou pro ženy, které ocení každodenní pohodlí, aniž by se vzdaly elegantního vzhledu.
Mušketýři jsou k dispozici v krásném hnědém odstínu, který se snadno kombinuje s různými styly, od ležérních až po elegantnější. Určitě se stanou nepostradatelným prvkem vašeho šatníku pro nadcházející sezónu.
Vyberte si velbloudí mušketýry NS135P a přeměňte své každodenní oblečení na módní a pohodlné styly!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Inna marka
- Spona: na zámku
- Další funkce: nedostatek
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Hnědý
- Materiál podrážky: syntetický
- Materiál stélky: jiný
- Vnější materiál: ekologická semišová kůže
- Nos: kolo
- Oteplení: Ano
- Typ podpatku: plochý podpatek
- Výška podpatku / platformy: 4.0
- Dominantní vzor: bez vzoru
Děkujeme za přidání komentáře.