Kolik párů bot bychom měli mít v šatníku?


Dnešním tématem našeho dalšího textu je otázka počtu bot. Ženy na to mají nejlepší odpověď - stále nemám dost. Pánové nepotřebují tolik bot, ale někdy stojí za to se zbláznit a přemýšlet, jestli nepotřebujeme boty? A to rozhodně je! Měli bychom mít boty nejen na každodenní procházky, minimálně dva páry, ale také boty na speciální události nebo oslavy. V dámských šatnících budou povinné vysoké podpatky nebo boty na nízkém podpatku, zdůrazňující šaty. A pro muže jsou lakované, elegantní boty základem, bez kterého se nemůžete hýbat!

Dnešním tématem našeho dalšího textu je otázka počtu bot. Ženy na to mají nejlepší odpověď - stále nemám dost. Pánové nepotřebují tolik bot, ale někdy stojí za to se zbláznit a přemýšlet, jestli nepotřebujeme boty? A to rozhodně je!

 

Měli bychom mít boty nejen na každodenní procházky, minimálně dva páry, ale také boty na speciální události nebo oslavy. V dámských šatnících budou povinné vysoké podpatky nebo boty na nízkém podpatku, zdůrazňující šaty. A pro muže jsou lakované, elegantní boty základem, bez kterého se nemůžete hýbat!

 

Boty pro každodenní příležitosti

To je něco, co musíte vidět. Boty potřebujeme v závislosti na ročním období. Na jaro potřebujeme o něco lehčí, ale nepromokavé boty. Na jaře, jak je známo, se objevují neočekávané deště. V létě nejvíce potřebujeme sandály a boty, které se snadno nazouvají. Jeden pár rozhodně nestačí! A nejde jen o to, že potřebujeme boty pro různé východy. Letní čas je ideální pro zábavné aktivity! Toto je také ideální čas na nákup vysněných podpatků. Právě v červnu, červenci a srpnu můžete najít krásné modelky, které stojí za všechny peníze! Na podzim se již musíme lépe chránit - a vybírat barevné, trvanlivé holínky každý rok. Zima, víš. Nejlepší volbou budou sněhové boty, stejně jako zimní lovci se speciální kožešinou.

 

Obuv pro slavnostní události

Tady se věci komplikují. Ženy by měly mít ve svém šatníku výše zmíněné vysoké podpatky nebo jiné boty, které dobře poslouží při stylingu, například u šatů. Budete také potřebovat pěkné boty na plochém podpatku, aby ladily s volným stylem. Pánové by se měli zásobit mokasínami, nejlépe ve dvou barvách. Univerzální - černý - a také v tmavě hnědé, například na podzimní kabát. Hodit se budou i tenisky a nenahraditelné tenisky, a to i na cesty do města nebo do posilovny.

 

Jak vidíte, počet bot může být docela velký, v závislosti na vašich preferencích. Přesto na tom není nic špatného - vyplatí se mít více párů bot, abyste pak dva dny před svatbou svého přítele nehledali ten správný pár ke svému outfitu. Proč být z tohoto tématu nervózní, když náš šatník bude mít vhodné řešení?