Kolik pár bot bychom měli mít v našem šatníku?


Dnešní téma dalšího textu je otázkou počtu obuvi. Ženy mají nejlepší odpověď - stále mám příliš málo. Pánové nepotřebují tolik obuvi, ale někdy stojí za to děkovat a přemýšlet, jestli nám někdy někdy boty někdy chybí? A to je jistě! Měli bychom mít boty nejen pro každodenní chůzi, alespoň dva páry, ale také boty pro speciální akce nebo oslavy. V ženské šatně, podpatky nebo boty s nízkými podpatky budou povinné, zvýrazňující šaty. A pro muže, lakované, elegantní boty jsou základem, bez kterého se nemůžete pohybovat!

Dnešním tématem našeho dalšího textu je otázka počtu bot. Ženy mají nejlepší odpověď - stále mám příliš málo. Pánové nepotřebují tolik obuvi, ale někdy to stojí za to, abych se obával, jestli nám některé boty někdy chybí? A určitě je!

 

Měli bychom mít boty nejen pro každodenní procházky, minimálně dva páry, ale i boty pro speciální akce či oslavy. V dámském šatníku budou paty nebo boty s nízkým podpatkem povinné a zvýrazní šaty. A pro muže, lakované, elegantní boty jsou základem, bez kterého se nemůžete pohnout!

 

Boty pro každodenní příležitosti

To je něco, co je povinné. Obuv, kterou potřebujeme, závisí na sezóně. Na jaře potřebujeme lehčí, ale nepromokavou obuv. Jak víte, na jaře se objeví neočekávané srážky. V létě nejvíce potřebujeme sandály a boty, které se snadno položí na nohy. Jeden pár rozhodně nestačí! A není to jen, že potřebujeme boty pro různé prodejny. Letní sezóna podporuje šílenství na hrách! To je také ideální čas na nákup vašich snů. Jen v červnu, červenci a srpnu najdete krásné modely, které stojí za každé peníze! Na podzim se musíme lépe chránit - každý rok si vybíráme barevné, odolné holínky. Zima, to je známo. Sněhové boty budou nejlepší volbou, stejně jako zimní lovci se speciální kožešinou.

 

Obuv pro slavnostní výstup

Zde se záležitost komplikuje. Ženy by měly mít ve svém šatníku jen výše zmíněné vysoké podpatky nebo jiné boty, které budou fungovat ve stylu například šatů. Budete také potřebovat pěkné ploché podpatky, odpovídající volným stylům. Pánové, měli by zásobit mokasíny, nejlépe ve dvou barvách. Univerzální - černá - a také tmavě hnědá, například na podzimní kabát. Užitečné jsou také tenisky a nenahraditelné tenisky, dokonce i pro vycházky do města nebo do posilovny.

 

Počet bot, jak vidíte, může být poměrně velký v závislosti na vašich preferencích. Na tom není nic špatného - stojí za to mít více párů bot, pak dva dny po svatbě přítele nehledejte ten správný pár pro vaši stylizaci. Proč se starat o toto téma, pokud náš šatník bude mít správné řešení?