Inna marka Jodhpur boty s perlami černé wd33p black černá

Nedostupný produkt ;(

Objevte jedinečný styl s Chelsea botami s perlami v černé barvě WD33P Black. Tento originální model vám poskytne nejen eleganci, ale i každodenní pohodlí. Boty vyrobené z ekologického semiše jsou příjemné na dotek a šetrné k životnímu prostředí. Jejich subtilní design doplněný o velké perly na 4 cm vysokém metalickém podpatku jim dodává jedinečný charakter.

Díky zipu na vnitřní straně je obouvání a zouvání velmi jednoduché a rychlé. Zateplení z nich dělá ideální volbu do chladnějších dnů a střih po kotníky dodá nejen styl, ale i optimální ochranu před chladem.

Boty WD33P Black Chelsea jsou perfektní volbou pro každého, kdo chce vyčnívat z davu. Můžete je nosit jak každý den, tak pro zvláštní příležitosti, kombinovat je s různými styly. Obohaťte svůj šatník o tento jedinečný model a užijte si jedinečný styl a pohodlí, které poskytují!

  • Vnější materiál: Ekologická kamzíková kůže
  • Oteplení: Ano
  • Typ podpatku: Plochý podpatek
  • Materiál stélky: jiný
  • Další funkce: nedostatek
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Výška: pro kotník
  • Barva: Černá
  • Výška podpatku / platformy: 4.0

Děkujeme za přidání komentáře.

|