Jaké boty si vzít na rande?


jdeš na rande? Chcete-li na svou budoucí nebo současnou drahou polovičku udělat dobrý dojem, věnujte svému outfitu velkou pozornost. Dobře zvolený styling vám zaručí svobodu a pocit sebevědomí. Radíme, jaké boty budou vhodné na rande.

Věčný problém. Víme, jak to vyřešit!

Přestože se způsoby seznamování v průběhu let výrazně změnily a díky oblíbeným aplikacím se hledání vaší drahé polovičky výrazně zjednodušilo, bohužel problém, co na sebe, zůstal. Naštěstí víme, jak to napravit!

Když jdete na rande, určitě chcete udělat ten nejlepší dojem. Kromě charakteru a dobrých mravů je důležitý i váš vzhled. I když byste neměli soudit knihu podle obalu, mnoho lidí tento aspekt používá při seznamování se s druhou osobou. Zjistěte, jaké boty vybrat, abyste se – bez ohledu na vaše plány – na rande cítili sebevědomě.

Pár tipů, kterými se řídit při výběru bot na rande

Abychom vám pomohli s výběrem bot na rande, dali jsme dohromady několik skvělých tipů. Jejich dodržováním budete jistě vypadat a cítit se dobře.

Nejprve vyjádřete svou osobnost. Boty jsou skvělým nástrojem, který vám s tím pomůže. Posloucháte rock a máte rádi temnou atmosféru? Pokud se nechystáte do divadla, můžete si místo vysokých podpatků nebo bot vzít kozačky nebo kozačky.

Za druhé, nenoste nepohodlné boty. Vyhněte se také botám, u kterých si nejste jisti, zda dobře padnou. Určitě nechcete, aby vaše plány zničily odřené paty a bolestivé puchýře!

Za třetí, pokud s vysokými podpatky teprve začínáte, je lepší jít na klíny s extra platformou nebo ploché boty. Přestože nohy do nebe mohou svádět k božskému vzhledu, nestabilní chůze může potenciálnímu budoucímu partnerovi způsobit rozpaky.

Elegantní rande boty pro něj i pro ni

Plánujete výlet do exkluzivní restaurace, divadla nebo kavárny? Pro takové příležitosti se vyplatí vypadat elegantně. Připravili jsme návrhy stylingu pro ni i pro něj.

Podpatky se budou skvěle hodit k šatům nebo sukni. Nemusí to být nebetyčné podpatky, pokud se v tak vysokých botách necítíte sebevědomě. Dodatečnou stabilitu zajistí podpatky se zapínáním kolem kotníku. Pokud se chcete cítit ještě pohodlněji, zvolte boty na sloupku nebo na vysokém podpatku. Při výběru elegantní obuvi na rande se nemusíte omezovat pouze na vysoké boty. Dokonalé budou balerínky s okouzlujícím zdobením. 

Spropitné: Boty tělové barvy vám opticky prodlouží nohy a zeštíhlí postavu.

Pro muže nabízíme polobotky. Pánské společenské boty jsou většinou dostupné v neutrálních tlumených barvách, které snadno sladíte se zbytkem šatníku. Taková obuv bude vypadat skvěle v kombinaci s pečlivě vyžehlenou košilí a elegantními kalhotami.

Pohodlné rande boty pro něj i pro ni

Rande se nemusí konat na exkluzivním místě. Skvělý způsob, jak se navzájem poznat, je dlouhá procházka. Při výběru se vyplatí pořídit si co nejpohodlnější boty, kde pro vás nebudou žádné vzdálenosti hrozné.

Co říkáte na sportovní eleganci? Tenisky vypadají skvěle s chinos kalhotami a košilí. Pokud chcete vypadat a cítit se ještě uvolněněji, vyberte si džíny a tričko s logem vašeho oblíbeného týmu. Tyto boty se budou dobře hodit i k romantickým, květinovým šatům nebo vzdušným sukním. Můžete je nosit i k legínám nebo šortkám. V módě jsou všechny chyty povoleny!

Pokud však chcete vypadat naprosto elegantně, aniž byste obětovali pohodlí, volte boty na plochých podpatcích. Pro ženy nabízíme pohodlné balerínky nebo kozačky a pro muže mokasíny.

Datlové boty pro teplé i chladné dny

V obzvlášť horkých dnech můžete úspěšně nazout sandály. Bez ohledu na vaše pohlaví nezapomeňte o své nohy pečovat předem. Zbavte se mozolů na epidermis, paty dobře navlhčete a nehty pečlivě zastřihněte. Pokud se o ně nedokážete postarat sami, místo ponožek je lepší vyhledat pomoc podiatra. Určitě nechcete svou potenciální drahou polovičku vyděsit!

Pokud nechcete odhalovat nohy, jděte do espadrilek. Tento model bot bude perfektní pro ženy i muže. Díky prodyšnému materiálu, kožené stélce a pohodlné podrážce vás nevyděsí ani největší horko!

Pro mrazivé dny doporučujeme kozačky. Ke krátkým sukním a šatům můžete úspěšně vybrat model nad kolena. Pohodlný, silný podpatek vám zajistí stabilitu i na kluzkém povrchu. Pánové se však mohou rozhodnout pro stylové Chelsea boots. Tyto boty jsou vášní prakticky pro všechno a ukážou, že se v módě vyznáte!

Boty jsou… odrazem charakteru

Boty jsou pro mnohé nenápadným kusem oblečení. Vědci z Kansasu však prokázali, že dokážou odrážet charakter druhého člověka, i když ho vůbec neznáme. To je zvláště cenná informace, když jdete na první rande. 

Vzhled a stav bot hodně vypovídá o povaze vaší potenciální polovičky. Efektní boty v křiklavých barvách jsou atributem extrovertů. Introverti vyzkouší spíše tlumené odstíny a klasické modely. Staré, zachovalé boty však naznačují, že jejich majitel či majitel je svědomitý a sentimentální člověk. 

Jak vidíte, boty jsou extrémně důležitým prvkem stylingu, zvláště pokud se chystáte na rande. S našimi tipy jejich výběr jistě nebude problematický.