Jaké boty na svatbu v zimě?


Zima není nejoblíbenějším obdobím pro vdávání. Přesto se některé páry kvůli rychlému termínu, nižší ceně nebo jen preferencím rozhodnou pro sňatek v zimní sezóně. Poté mezi hosty vyvstává otázka - jaké boty na svatbu v zimě? Potřebujete se přezout? Nebo to snad zvládnu v lodičkách nebo brogue? Rozptýlíme všechny pochybnosti a poradíme, který model stojí za výběr!

Boty na svatbu v zimě - vyberte si pohodlí a funkčnost

Počasí v Polsku se v zimě liší. Od teplot pod 10 stupňů, kdy bliká slunce, prší a fouká vítr, až po opravdu mrazivé dny, kdy jsou teploměry hluboko pod 0 stupňů a silnice jsou pokryty sněhem. Volba obuvi by proto měla být přizpůsobena převládajícímu počasí. Obuv musí být teplá a pohodlná a musí také zajišťovat dostatečnou stabilitu - i když na silnici může být vrstva mrazu. Proto doporučujeme, abyste si na dobu obřadu vybrali kvalitní zimní obuv a přenesli ji do svatební síně. Mezi nimi samozřejmě dámské boty a pánské boty Chelsea. Mohou se líbit i dámám botičky - např. na patě, sloupku nebo klínové patě.

Při výběru chatrčí na svatbu v zimě stojí za zvážení několik prvků:

  • Vyberte správnou velikost, ale nezapomeňte, že vás boty nesmí štípnout ani štípnout;
  • Dámy by si měly vybrat boty se stabilním podpatkem - např. Na sloupku místo na vysokém podpatku;
  • Doporučujeme zajistit, aby zvolený model obuvi nezmokl, protože zimní počasí vás může překvapit;
  • Nejlepší budou boty se silnou podrážkou - bude izolovat nohu od země a zaručí tepelný komfort.

Mějte také na paměti, že až skončí svatební obřad, pozvou hosty do svatební síně, kde bude teplota úplně jiná. Je proto nezbytné mít přezutí - lehké, pohodlné a ideální pro tanec. Pánové by měli mít v rukávu obuva dámy jsou oblíbené raketoplány -li baletky. Poradíme, jaké modely obuvi, které jsou ideální pro zimní svatbu, mají navrch!

Jaké boty si vzít na obřad?

Svatební obřad se obvykle koná v kostele nebo na matrice, méně často v místě, kde se bude svatba konat. Proto stojí za to vzít v úvahu skutečnost, že budete muset cestovat mezi různými místy a vzít v úvahu převládající povětrnostní podmínky. Dobře tedy poslouží teplá obuv s vyšším svrškem.

Naše návrhy pro ženy:

Naše doporučení pro muže:

  • Chelsea boty - to je bezpochyby jedna z nejčastěji volených možností mužů pro tento typ příležitosti. Boty dosahující ke kotníkům dokonale chrání před chladem a zároveň ladí s elegantním stylem. Příklady tohoto typu obuvi jsou Černě vázané boty Pilpol 6030.
  • Boty - tento druh obuvi si muži nejčastěji vybírají jak na obřad, tak na svatební hostinu. Kvalitní výrobek by měl složit zkoušku za všech podmínek - např. elegantní tmavě modré boty.

Boty na svatbu v zimě - model ideální pro zábavu

Jakmile se dostanete z místa obřadu na místo svatební hostiny, můžete přejít na lehčí boty. Díky tomu nezapotíte nohu a na tanečním parketu se budete bavit až do svítání.

Naše zimní svatební boty pro ženy:

Pánské boty na zimní svatbu:

Svatba v zimě nabízí mnoho stylových možností. Doporučujeme vám seznámit se s nabídkou obchodu KeeShoes - jsme přesvědčeni, že najdete model, který odpovídá vašim potřebám! Přejeme vám úspěšné nakupování a skvělou zábavu do úsvitu!