Jaké boty na svatbu na jaře?


Stále delší dny, vyšší teplota a zářící slunce dělají z jara extrémně oblíbené období pro svatby. Od poloviny března do června je počasí velmi různorodé, takže existují pochybnosti o tom, jaké boty si na jaře obout. Rozhodli jsme se tedy připravit hrst inspirace, která vám pomůže při rozhodování. Poradíme, jaké boty na jarní svatbu se budou hodit dámám a pánům!

Přizpůsobte své svatební boty počasí na jaře

I když tento tip zní velmi jasně, často se na něj nebere ohled. Přesto i stará polská přísloví říkají „v březnu jako v květináči“ nebo „duben, protože se proplétají vlákna, trochu zimy, trochu léta“. Můžete tedy očekávat různé povětrnostní podmínky. Někdy na konci března jsou trávníky ještě pokryty vrstvou sněhu a jindy začátkem dubna si lehneme na zahradu a uspořádáme první grilování. Vyplatí se proto prověřit dlouhodobé předpovědi počasí. To však není vždy dostatečně účinné. Jaká je odpověď? Připravte se na každou eventualitu. Proto doporučujeme mít na rukávu alespoň dva páry bot.

  • Zima, brzy na jaře - když je venku venku stále více zima než vysněné jaro a teploměry ukazují teplotu kolem 10 stupňů a méně, stojí za to se zaměřit na funkčnost. Neriskujte a místo otevřených bot si obujte pevnou ochranu nohou. Pokud jsou mrazy, nejenže vám nebude zima, ale také například díky upravené podrážce neklouzáte. Doporučujeme ženám, aby si vybíraly kotníkové boty na vysokém podpatku nebo velmi módní boty s vysokým svrškem. Pánové se mohou rozhodnout Chelsea boty nebo obuv.
  • Hřejivá, příjemná zvěstovatelka léta - když je jaro v plném proudu, teplota přesahuje 15 stupňů a slunce svítí stále více, můžete si úspěšně vybrat boty na jarní svatbu v uvolněnější, otevřené verzi. Doporučujeme ženám, které mají rády podpatky raketoplány, a pro ty, kteří dávají přednost ploché variantě - baletky. Pánové si zase mohou vybrat boty, které fungují po celý rok a jsou nadčasovou klasikou, nebo pokud dávají přednost volnějšímu smart-casual stylu, velmi módní tenisky.
  • Horké přelomy jara a léta - když se stránka kalendáře posune na červen, myslíme více na konec jara než na léto. Nasvědčují tomu teploty, pouliční kreace a nálady. Pojďme se tedy rozhodnout pro lehkou, vzdušnou obuv, která zaručí skvělé větrání. Doporučujeme dámy sandály - k dispozici v ploché, patní, sloupkové nebo klínové variantě. Pro muže budou skvělé mokasínykterý na několik sezón vede cestu mezi výběrem obuvi na svatbu na jaře.

Jaké boty na svatbu na jaře - vyberte si pohodlí!

Svatba je obvykle událost, která trvá půl dne a celou noc. Oslavy začínají kolem 14:00 a trvají do úsvitu. Uvědomujeme si, že každý host chce vypadat stylově a fenomenálně, ale doporučujeme vám, aby vzhled a pohodlí šly ruku v ruce. Dámám a pánům doporučujeme zvolit stabilní obuv přizpůsobenou velikosti. Nemůže dojít k žádnému tlaku, tření nebo problémům s udržováním rovnováhy. Musíte si vybrat boty, které vyhovují vašim potřebám a preferencím - pokud máte širokou nohu, obujte si raději boty s kulatou špičkou, která vám prsty nepřiskřípe, a pokud máte velmi tenkou, je dobré šněrování, které vám umožní přizpůsobit obuv tvaru vaší nohy.

Důležitým tipem pro ženy, které hledají odpovědi na to, jaké boty zvolit na svatbu na jaře, je, že by se patě měla přizpůsobit zkušenost. Jakkoli to zní abstraktně, můžeme vás ujistit, že je to nesmírně důležité. Pokud trávíte několik hodin denně na vysokých podpatcích, protože jsou součástí vašeho oblékání, nebo v tomto typu obuvi chodíte několik hodin měsíčně alespoň několikrát za měsíc, můžete si úspěšně vybrat 8 cm vysoký podpatek a více. Dokud je to stabilní bota, zvládnete to, protože noha je přizpůsobena takovým okolnostem. Budou fungovat např. růžové lodičky s holografickým jehlovým podpatkem nebo oranžové průhledné špendlíky. Pokud naopak příležitostně nosíte vysoké podpatky a zároveň si na ten zážitek nevzpomínáte nejlépe, doporučujeme zvolit nižší verzi s velmi stabilním podpatkem - např. Sloupek nebo klínový podpatek. Příklady obuvi tohoto typu jsou Černé lodičky Renda s plochými podpatky nebo červené lodičky s mašlí VINCEZA.

Pohodlí se nepochybně promítá do úpravy obuvi do preferovaného stylu. Pokud se tedy v těchto botách necítíte pohodlně a vaší doménou je sportovní styl, nenuťte se do elegantních, efektních bot. To platí jak pro dámy, tak pro pány. Doporučujeme vám hrát si s módou a prolomit eleganci ležérnějšími nebo sportovnějšími botami. Pánům se může líbit například černé klasické pánské tenisky XN35 nebo černé námořnické mokasínya dámy šedé stříbrné klínové tenisky.

Doufáme, že díky našim tipům už víte, jaké boty na jarní svatbu stojí za výběr. Řiďte se především svým smyslem pro estetiku a pohodlí. Podívejte se na nabídku našeho obchodu, vyberte si model obuvi, který vyhovuje vašim potřebám, a protančete v nich celou noc! Úspěšné nakupování!