Jaké boty na podzimní svatbu?


Zlatý polský podzim - mírně tlumené slunce, zlaté barvy listí a stále relativně vysoké teploty dělají ze září a října měsíce, kdy se mladé páry rozhodnou přísahat si, že se budou milovat až do své smrti. Někdy se však počasí nepovede, a tak svatebčané přemýšlejí, jaký outfit si na tento den připravit. Navrhujeme, jaké boty na podzimní svatbu budou nejlepší!

Měsíc je důležitý

Podzim je roční období, které je extrémně rozmanité, co se týče povětrnostních podmínek. Teplé dny, stále připomínající léto a prázdniny, střídají dny deštivé a větrné. Ke zhroucení nejčastěji dochází v říjnu nebo listopadu, kdy začínáme stále více přemýšlet o nadcházející zimě. Proto byste při rozhodování o výběru šatníku na svatbu měli vzít v úvahu měsíc, ve kterém se má obřad konat.

  • V září můžete s jistotou předpovědět, že počasí bude teplotně uspokojivé - nejčastěji je nad 15 stupňů a srážky nejsou časté. Mnohem pravděpodobnější je, že na poněkud zatažené obloze s poryvy letního větru bude slunce. Proto je optimální zvolit pohodlnou obuv, která poskytne chodidlům pohodlí a pohodlí. Doporučujeme tedy dámy sandály a raketoplány. Pro muže jsou přijatelné mokasíny a tradiční obuv.
  • Říjen může být velmi proměnlivý. Může být slunečno a příjemně, ale stejně tak deštivo a větrno. Obujme si tedy boty na podzimní svatbu, která ochrání nohu o něco více než lehké sandály. Fungovat tedy budou vysoké podpatky, lodičky a polobotky. Pánové by měli volit klasiku a zvolit kožené nazouvací nebo vázané boty.
  • Listopad je měsíc, kdy stále více myslíme na sníh, mráz a sáňkování. Může to však být jiné - mohou být mrazy a srážky, ale také teplota nad 10 stupňů a slunce může být plné. Pojďme se tedy připravit na různé okolnosti a zkontrolovat předpovědi počasí. Dobré rozhodnutí bude např. kotníkové boty na vysokém podpatkukterý se nakonec změní na špendlíky popř baletky již v místnosti. Pro muže stále doporučujeme klasiku - boty jsou vždy skvělým rozhodnutím!

Boty na podzimní svatbu - pohodlí především

Bez ohledu na roční dobu musí být oblečení na svatbu pohodlné. To platí především pro boty, ve kterých strávíte dlouhé hodiny. Obřad nejčastěji začíná brzy odpoledne - kolem 14 a končí brzy ráno. V botách se musíte cítit pohodlně tolik hodin. O tlaku, odřeninách nebo chybějící stabilizaci nemůže být řeč. Nedoporučujeme proto rozhodnout se pro neprokázané boty - objednejte si svůj model a udělejte si zkoušku šatů. Večírek s přáteli, rande, procházka nebo domácí tanec by měly zajistit, že vaše boty zvládnou celonoční párty.

Většina dam si takovou akci bez vysokých podpatků nedokáže představit. Při výběru modelu pro sebe byste však měli věnovat pozornost výšce špendlíku přizpůsobené vašim schopnostem. Dámy, které denně tráví několik hodin na vysokých podpatcích nebo každý víkend chodí na rande nebo schůzky s přáteli, si mohou dovolit vyšší možnost - např. černé semišové podpatky na platformě nebo černé otevřené lodičky na sloupku. Ženám, které je denně nenosí, doporučujeme nižší a stabilnější varianty - např. Na sloupek nebo klínové podpatky, jako je např. černé semišové klínové lodičky nebo Nio Nio klasické červené lodičky.

Přineste si na podzimní svatbu boty navíc

Vzhledem k tomu, že v botách strávíte mnoho hodin, vždy se vyplatí mít k převleku doplňkový model. To platí jak pro ženy, které chtějí vyměnit vysoké boty ve prospěch nízkých, pohodlných variant - např. Balerín, mokasín nebo dokonce žabek, tak pro muže. Pánové mohou úspěšně vyměnit boty za více sportů - například tenisky nebo mokasíny. Důležitý je samozřejmě vzhled a elegantní, úhledný vzhled. Nikdo vám však nebude nic vyčítat, když si po oficiální části, kdy je čas na skvělou zábavu, obujete pohodlné boty. Nabídka našeho obchodu navíc obsahuje stylové varianty, které dokonale ladí i s elegantním oblekem - např. pánské klasické bílé boty Converse Chuck Taylor All Star -li dámské růžové mokasíny dámské šampaňské. Pro nevěstu a ženicha a další organizátory akcí, např. Rodiče, svědky, je nejdůležitější, aby se každý cítil v klidu a pamatoval si svatbu tím nejlepším možným způsobem. Takže místo toho, abyste si na pár dní lepili na nohy náplasti nebo rezignovali na tanec na tanečním parketu, pořiďte si pohodlné boty a pár navíc za přestrojení! Jsme přesvědčeni, že to bude správné rozhodnutí!

Doufáme, že jsme vám pomohli rozhodnout, které boty na podzimní svatbu stojí za výběr. Určitě se seznamte s nabídkou našeho obchodu, kde zákazníkům poskytujeme mnoho modelů perfektních pro takovou příležitost - pro ženy, muže i děti. Šťastné nakupování a skvělou zábavu od týmu KeeShoes!