Jak si zvyknete chodit na vysokých podpatcích?


Každý den se soustředíte na pohodlí a nosíte ploché boty, ale příležitost přichází, když se neobejdete bez vysokých podpatků, klínů nebo podpatků? Víte, že chůze ve vysokých botách není vaší silnou stránkou - potácíte se, bolí vás nohy a místo přemýšlení o této události sníte o tom, jak je oblékat tak pohodlně? V tom případě si přečtěte našeho průvodce, ve kterém navrhujeme, jak si zvyknout na chůzi na vysokých podpatcích!

Krok první - vyberte si pohodlné vysoké podpatky

Vysoké pantofle se jistě budou prezentovat krásně, ale možná nebudou nejlepší volbou, pokud nemáte zkušenosti s chůzí s vysokými podpatky. Namísto lakovaných a nestabilních modelů si oblékněte nejpohodlnější vysoké podpatky. Doporučujeme zvolit variantu, která bude pro vás pohodlná - jak z hlediska výšky, tak z hlediska materiálu a designu. Čerpadla z lícové kůže budou tím nejlepším rozhodnutím. Ten se perfektně přizpůsobí vaší noze, což zaručuje pohodlí při nošení. Začnou perfektně Čerpadla Espinto, černá H, Pokud se vám však nelíbí jejich estetika a dáváte přednost modernějšímu modelu, může se vám to líbit Černé pumpy Espinto 889 na žluté patě, a pokud se na tuto příležitost připravujete, je vaše svatba - budou perfektní Perlové pumpy Espinto na bílé patě,

Krok dva - postupně zvyšujte výšku paty

Nechoďte na velmi vysoký a tenký špendlík. Taková pata vás může rychle odradit, protože se nebudete cítit sebevědomě a stabilně. Místo toho si vyberte mírně nižší variantu s odpovídající tlustou patou a poté ji postupně zvyšte. Budou první, kdo složí zkoušku, např. Čerpadla Goodin s ozdobným červeným pásemkteré mají 4 cm jehlové podpatky. Pokud jste si na ně už zvykli, zvolte vyšší, např. 8 cm Čerpadla na mořské hvězdy Houndstooth nebo elegantní černá čerpadla VINCEZA s dalším popruhem, který stabilizuje kotník a dobře drží nohu na noze. Jakmile zvládnete umění chůze na vysokých podpatcích, následující modely mohou být na vysokém podpatku - např. tmavě modrá semišová čerpadla,

Krok tři - praxe je perfektní

Pokud si chcete zvyknout na vysoké podpatky, protože se blíží důležitá příležitost, nenechte se učit chodit později. Vyberte si pohodlnou obuv a začněte v nich chodit po domě. Na začátku několik desítek minut as postupem času se tento čas zvyšuje a vzdálenost ujetá. Doporučujeme se projít po panství nebo si dát vysoké podpatky pro práci nebo setkání s přáteli. Čím častěji je nosíte, tím větší je pravděpodobnost, že je nošení pro vás přestane být problematické a problematické. Jak jsme již zmínili, postupně zvyšujte patu. A až přijde událost, na kterou se chystáte, vyzkoušejte své boty, ve kterých se chcete objevit. Když v nich plánujete tančit celou noc nebo cestovat na velké vzdálenosti, musíte si být jisti, že projdou zkouškou.

Krok 4 - práce na svém postoji

Cvičení chůze s patami je nesmírně užitečné, ale musíte si pamatovat několik rad - je nesmírně důležité udržovat správné držení těla. Nemyslíš si každý den? Skvělé! Bohužel, často dámy, které si oblékají boty na vysokých podpatcích, zapomínají na správné držení těla a instinktivně se naklánějí, aby udržely rovnováhu. To nejen vypadá špatně, ale také způsobuje, že vaše páteř zaujímá nepřirozenou polohu a vaše klouby jsou nesprávně naloženy. Takže na začátku učení chodit s patami si nezapomeňte vytáhnout ramena, zvednout hlavu, ohnout břišní svaly a udržet páteř rovnou. V průběhu času bude udržování tohoto přístupu zvykem!

Krok pět - nenechte se odradit!

Naučit se chodit na patách vás může odradit - zvláště když jste předtím nenosili vysoké boty. Tato poloha chodidla způsobuje napětí lýtka a nutí vás udržovat rovnováhu. Nezapomeňte však, že tato praxe je dokonalá. Pokud se nebudete odradit, zvyknete si na tento postoj a časem pro vás bude neutrální. Čím více tréninku podstoupíte, tím větší je šance, že se chůze s patami dostane do vaší krve. Možná se za pár týdnů budete pohybovat v bodcích jako hollywoodská hvězda? Hodně štěstí!

Doufáme, že se naše rada ukáže jako účinná. Nezapomeňte si vybrat pohodlnou obuv - doporučujeme se podívat na nabídku obchodu butymodne.pl. Jsme přesvědčeni, že zde najdete ten správný model, který vám pomůže zvyknout si na chůzi na vysokých podpatcích!