Jak si zvyknete chodit na vysokých podpatcích?

Krok první - vyberte si pohodlné vysoké podpatky

Vysoké pantofle se jistě budou prezentovat krásně, ale možná nebudou nejlepší volbou, pokud nemáte zkušenosti s chůzí s vysokými podpatky. Namísto lakovaných a nestabilních modelů si oblékněte nejpohodlnější vysoké podpatky. Doporučujeme zvolit variantu, která bude pro vás pohodlná - jak z hlediska výšky, tak z hlediska materiálu a designu. Čerpadla z lícové kůže budou tím nejlepším rozhodnutím. Ten se perfektně přizpůsobí vaší noze, což zaručuje pohodlí při nošení. Čerpadla Espinto, černá H, ideální pro začátek. Pokud se vám však nelíbí jejich estetika a dáváte přednost modernějšímu modelu, možná budete chtít pumpičky Espinto gold 889 na žlutém podpatku , a pokud se na tuto příležitost chystáte, je vaše svatba - perlové pumpy Espinto na bílém podpatku budou perfektní.

Krok dva - postupně zvyšujte výšku paty

Nechoďte na velmi vysoký a tenký špendlík. Taková pata vás může rychle odradit, protože se nebudete cítit sebevědomě a stabilně. Místo toho si vyberte mírně nižší variantu s odpovídající tlustou patou a poté ji postupně zvyšte. Buďte první, kdo úspěšně složí zkoušku, např. Čerpadla Goodin s ozdobným červeným pruhem , které mají 4 cm jehlové paty. Pokud jste si na ně už zvykli, vyberte si např. Čerpadla o průměru 8 cm Seastar v houndstooth nebo elegantních pumpách VINCEZA černá s dalším popruhem, který stabilizuje kotník a drží botu na noze. Jakmile zvládnete umění chůze na vysokých podpatcích, mohou být na patě i jiné modely - například čerpadla na tmavě modré semišové patě.

Krok tři - praxe je perfektní

Pokud si chcete zvyknout na vysoké podpatky, protože se blíží důležitá příležitost, nenechte se učit chodit později. Vyberte si pohodlnou obuv a začněte v nich chodit po domě. Na začátku několik desítek minut as postupem času se tento čas zvyšuje a vzdálenost ujetá. Doporučujeme se projít po panství nebo si dát vysoké podpatky pro práci nebo setkání s přáteli. Čím častěji je nosíte, tím větší je pravděpodobnost, že je nošení pro vás přestane být problematické a problematické. Jak jsme již zmínili, postupně zvyšujte patu. A až přijde událost, na kterou se chystáte, vyzkoušejte své boty, ve kterých se chcete objevit. Když v nich plánujete tančit celou noc nebo cestovat na velké vzdálenosti, musíte si být jisti, že projdou zkouškou.

Krok čtyři - práce na svém postoji

Cvičení chůze s patami je nesmírně užitečné, ale musíte si pamatovat několik rad - je nesmírně důležité udržovat správné držení těla. Nemyslíš si každý den? Skvělé! Bohužel, často dámy, které si oblékají boty na vysokých podpatcích, zapomínají na správné držení těla a instinktivně se naklánějí, aby udržely rovnováhu. To nejen vypadá špatně, ale také způsobuje, že vaše páteř zaujímá nepřirozenou polohu a vaše klouby jsou nesprávně naloženy. Takže na začátku učení, jak chodit na patách, nezapomeňte vytáhnout ramena, zvednout hlavu, ohnout břišní svaly a udržet páteř rovnou. V průběhu času bude udržování tohoto přístupu zvykem!

Krok pět - nenechte se odradit!

Naučit se chodit na patách vás může odradit - zvláště když jste předtím nenosili vysoké boty. Tato poloha chodidla způsobuje napětí lýtka a nutí vás udržovat rovnováhu. Nezapomeňte však, že tato praxe je dokonalá. Pokud se nebudete odradit, budete si na tento postoj zvykat a časem pro vás bude neutrální. Čím více tréninku podstoupíte, tím větší je šance, že se chůze s patami dostane do vaší krve. Možná se za pár týdnů budete pohybovat v bodcích jako hollywoodská hvězda? Hodně štěstí!

Doufáme, že se naše rada ukáže jako účinná. Nezapomeňte si vybrat pohodlnou obuv - doporučujeme se podívat na nabídku obchodu butymodne.pl. Jsme přesvědčeni, že zde najdete ten správný model, který vám pomůže zvyknout si na chůzi na vysokých podpatcích!