Jak si vybrat boty k plátěným kalhotám?


Len je tkanina, která si získává stále větší pozornost a hrdě vstupuje do sbírek populárních módních domů. Jsou z něj ušité téměř všechny oděvy, ale nejoblíbenější jsou plátěné kalhoty. Milují je ženy i muži. S čím kombinovat prádlo? Jak si vybrat boty k plátěným kalhotám? Podívejte se na naše inspirace.

Plátěné kalhoty mohou mít mnoho podob a stylů. Plátěné kalhoty jsou vynikající volbou pro teplé, jarní-letní dny, především díky vzdušnosti látky. Je to přírodní tkanina, která umožňuje pokožce dýchat, a navíc - je mimořádně univerzální a funkční, a proto je dychtivě vybírána jak pro příležitostné výlety, tak pro formální obchodní schůzky. Jeho charakter závisí na střihu, barvě a doplňcích. Prvkem, který často způsobuje problémy, je výběr správné obuvi. Jak tedy vybrat boty na plátěné kalhotyabyste dosáhli očekávaného účinku?

Obchodní jednání - jaké boty k plátěným kalhotám

Pokud má vaše společnost dress code, musí oblečení splňovat určitá pravidla. Totéž platí pro všechny druhy obchodních schůzek, které prosazují formální a elegantní styl. Díky kombinaci bundy a plátěných kalhot bude celý vzhled vypadat klasický a vkusný, ale extrémně přirozený. Velký význam má příslušenství a především obuv.

Doporučujeme pro dámy klasické lodičky zakrývající prsty. Musíte si uvědomit, že obecně přijímaným pravidlem, pokud jde o seriózní obchodní jednání, je výběr sestavených modelů, proto stojí za to si předem ověřit, zda uvedené pravidlo platí na akci nebo na místě setkání. V případě méně formálních setkání, ale přesto vyžadujících profesionální přítomnost, budou perfektní sandály nebo nesmrtelný podpatky. Tady je svoboda o něco větší, takže byste měli uvažovat o modelech s otevřenými prsty, na stabilním sloupku. V kombinaci s plátěnými kalhotami budou vypadat originálně, ale přesto velmi stylově.

Elegantní pánské boty na plátěné kalhoty jsou především klasické, šněrovací boty. Aby dobře ladily s lehkou tkaninou, jako je len, musí být vyrobeny z vysoce kvalitní kůže ve světlých, neutrálních barvách. Je naprosto nepřijatelné kombinovat prádlo s těžkými modely, protože vám vezmou veškerou eleganci stylu.

Plátěné kalhoty každý den - jaké boty si vybrat?

V každodenních stylizacích jděte na lehkost a ležérní styl. Plátěné kalhoty budou skvěle fungovat, protože je můžete libovolně kombinovat s jinými oděvy a přitom budete stále vypadat elegantně.

Dámy s plátěnými kalhotami nejčastěji volí tenisky, tenisky nebo jemné sandálky. Zbytek oblečení a příležitosti jsou velmi důležité. Lords, model nazouvacích bot z přírodní kůže nebo látky, bude také fungovat na denní bázi.

Pro muže jsou doporučeny klasické mokasíny nebo tenisky. V kombinaci se zářivým tričkem nebo lněnou košilí s agresivně vyhrnutými rukávy vytvoří lehký styl, ale ne bez dobrého vkusu. Stojí za zmínku, že boty na plátěné kalhoty by se měly nosit na bosé noze. Pokud plánujete letní piknik, procházku nebo výlet mimo město, vyplatí se zaměřit na pohodlná řešení, která umožní svobodu pohybu, a zároveň nebudou postrádat dobrý vkus.
Stylisté také doporučují sandály na plátěné kalhoty a žabky na večerní párty na pláži.

Mohl by existovat univerzálnější typ kalhot? Ve skutečnosti vypadají bezvadně s většinou modelů obuvi a v každé verzi získáte efektivní vzhled. Jediná věc, kterou musíte mít na paměti, je, že lněné kalhoty vypadají skvěle s přírodními, lehkými materiály a jemnými doplňky. Jemné šperky zase ozdobí vaši stylizaci, nezahltí ji a neberou jí vzdušnost a kouzlo.