Hrají: šaty s volánky. Zkontrolujte, jaké boty s ním nosit


Šaty s volánky jsou zpět v salonech. Tato ikonická textilní mistrovská díla, přestože svůj okamžik zažila v roce 2000, opět ukradla srdce celebrit, trendsetterů i obyčejných dívek po celém světě. Ať už dáváte přednost decentnímu nebo neposlušnějšímu provedení vašeho outfitu, pomůžeme vám sladit boty k těmto krásným šatům. Začněme!

Zpátky do salonů

Ve vašem šatníku v roce 2000 rozhodně nebyla nouze o volánky. Šaty, sukně a halenky s touto okouzlující úpravou kralovaly nejen na přehlídkových molech, ale i na ulicích. Po více než 20 letech se móda uzavřela a do salonů se vrátily řasené šaty. 

Pokud jste připraveni vrátit se ke kořenům, určitě se ujistěte, že se takové šaty vrátí do vaší sbírky a noste je tak, jak je máte nejraději – v dívčím stylu nebo s bujarým drápem. Prozradíme vám, které boty budou ladit k různým stylům s řasenými šaty v hlavní roli. Připraveni? Začněme!

Jak stylovat šaty s volánky?

Ve většině případů jsou šaty s volány vyrobeny z jemných splývavých materiálů, které toto téma dokonale odrážejí. Pokud vám záleží na tlumeném efektu, určitě se při výběru doplňků zaměřte na minimalismus. Nezapomeňte se vyhnout přetížení stylingu okázalými doplňky. Vyhněte se přebytečným šperkům a vychytávkám, díky kterým budete vypadat trochu dětinsky, místo aby získaly šik efekt. 

Při výběru bot k takovým šatům se řiďte našimi radami. Jako vždy se naši stylisté postarají o jemné zdůraznění leitmotivu vašeho stylingu, aniž by dosáhli karikovaného výsledku. Vše o tom (a mnohem více) najdete v této příručce. Pracovat!

Na jaké příležitosti se šaty s volány hodí?

Šaty s volánky jsou dokonalým atributem každé tanečnice. Pokud se chystáte na večírek, kde bude znít hlasitá hudba, oblékněte si outfit, který zvýrazní vaše taneční pohyby a udělá z vás střed pozornosti! 

Nejlepší ze všeho je, že volánové šaty nejsou jen na večírky. Můžete je úspěšně nosit na rande i každý den, a to ve vašem individuálním stylu. Postupujte podle tipů našich odborníků pro elegantní efekt, ať už máte jakékoli plány.

Jemné na večírky

Volánky působí skvělým dojmem zejména při tanci. Díky velkému množství hloubek a rozměrů, které šaty v tomto stylu nabízejí, se jemné volánky efektně pohupují v rytmu vašich boků, vypadáte podmanivě a zároveň přitahujete pozornost ostatních.

Pokud milujete tento efekt, vyberte si na večírek šaty s volánky. Nezáleží na tom, zda se jedná o svatbu kamarádky, kulaté narozeniny bratra, nebo taneční párty s přáteli – jedním si můžete být jisti – v takových šatech dosáhnete WOW efektu!

Slaďte ji s pohodlnými vysokými podpatky, které zdůrazní vaše pohyby a podtrhnou váš vkus. Můžete se rozhodnout pro béžové vysoké podpatky nebo sandály, díky kterým vytvoříte iluzi nohou až do nebes a zdůrazníte své opálení. Hitem budou i další tlumené barvy. Kromě béžové vybírejte mezi pudrově růžovou a jemnou hnědou. 

Nebojte se ale poutavých potisků a pestrých barev! Nechte se trochu zbláznit a dejte do kontrastu jemné řasené šaty s živými odstíny bot. Vyhněte se nošení tmavých punčochových kalhot, které by mohly odpoutat pozornost od jemných řasení.

Každodenní pohodlí

Večírky a akce nejsou jedinou příležitostí, kde můžete zazářit ve svých volánových šatech. Úspěšně ji můžete pojmout jako základ pro každodenní styling, zkombinujte ji s módní katanou a bílými teniskami na platformě. Pokud nemáte rádi své sporty streetwearNové vydání, spárujte tyto šaty s balerínkami nebo mokasíny. Přehoďte si přes ramena světlý svetr a vlasy zapleťte do dívčího copu. 

V teplém dni můžete řasené šaty sladit s koženými žabkami. Vyberte si model s plochou podrážkou nebo pohodlným klínovým podpatkem a slaďte jej s tkanou kabelkou. Nezapomeňte opalovací krém a čepici!

Vrstvené šaty s volánky se budou hodit i do kanceláře. Zkombinujte ji se sakem v neutrální barvě a světlými botami, ve kterých snadno splníte všechny výzvy, které na vás v práci čekají.

Zábava na rande

Chcete agresivnější povrch? Jemné šaty s volánky efektně kontrastují s lehce divokými kozačkami ve vojenském stylu. Spojte to s koženou bundou ramones, sepněte si vlasy do nízkého drdolu Hailey Bieber a přidejte kulaté zlaté náušnice. Za slunečného dne nezapomeňte na stylové sluneční brýle!

Bavte se s módou ve svém stylu

Víte, šaty s volánky lze stylizovat různými způsoby v závislosti na vašich plánech a preferencích. Tento měkký, splývavý materiál vytváří perfektní základ pro styling pro mnoho příležitostí.

Můžete ji nosit v romantickém stylu, kombinovat ji s roztomilým svetříkem a jemnými balerínami, nebo jít ještě o krok dál a zkombinovat ji s těžkými botami a elegantními doplňky. Volba je na tobě!