Hrají: obuvnické šperky


Šperky na boty jsou velmi oblíbené mezi ženami, které chtějí levně změnit vzhled svých oblíbených balerín, vysokých podpatků nebo lodiček. To by nemělo nikoho překvapit! Klipy na boty dokážou zázraky a mají téměř nekonečné množství využití. Více se o tom můžete dozvědět přečtením našeho průvodce. Začněme!

Nový vzhled bot jako mávnutím kouzelného proutku

Věděli jste, že vzhled svých balerín, vysokých podpatků nebo sandálů můžete zcela změnit bez větší námahy? Nejlepší ze všeho je, že nepotřebujete žádné superschopnosti ani kouzelnou hůlku. Stačí si pořídit speciální obuvnické šperky, které vašim oblíbeným botám dodají během chvíle nový vzhled.

Získejte odpovědi na nejčastější dotazy týkající se klipů na boty

Aby vás móda bavila a používání tohoto jednoduchého a přitom efektivního řešení bylo co nejpříjemnější, níže jsme shromáždili odpovědi na nejčastější dotazy ohledně klipů na boty. 

Co to vlastně jsou klipy na boty?

Klipy na boty připomínají ty na uši - vpředu jsou zbarveny efektním ornamentem, vzadu je praktické zapínání. Tyto klipsové doplňky lze snadno umístit na pár bot pro zajímavější vzhled. 

Kde se vzala móda klipů na boty?

Možná vás překvapíme, ale klipy na boty nejsou výmyslem moderních nevěst. Toto řešení bylo velmi oblíbené již ve dvacátých letech minulého století mezi hollywoodskými hvězdami. 

K jakým botám se klipy hodí?

Zajímá vás, které modely bot budou se sponkami fungovat nejlépe? Je to snadné! Možnosti jsou v tomto ohledu téměř neomezené, pokud se vám podaří tento šperk bezpečně uchytit. Zkombinujte své oblíbené sponky s hladkými lodičkami nebo vysokými podpatky pro rychlou změnu vzhledu. Můžete je připevnit na baleríny, sandály a dokonce i tenisky.

Kam připevnit klipy na boty?

Klipy na boty můžete připevnit přesně tam, kam chcete. I když nejčastější možností je připevnit je na přední část svršku, můžete je umístit i na zadní nebo boční stranu. Volba je na tobě!

Několik důvodů, proč milujeme klipy na boty

Máte oblíbené, nejpohodlnější lodičky na světě, které ráda nosíte do práce a ráda byste si je vzaly na svatbu své kamarádky, ale vypadají příliš ... obyčejně? Na přední část svršku připevněte lesklé spony a máte hotovo! Každodenní boty nyní vypadají velmi slavnostně! 

Pokud mají vaše milované baleríny skvrnu, která se obtížně odstraňuje, nemusíte se s nimi rozcházet. Použijte obuvnický šperk k zakrytí nevzhledných míst a dodejte botám zcela nový vzhled. 

Klipy na boty jsou také efektivním řešením, když ztratíte nebo poškodíte ozdobu, která byla původně na botě. Stačí ho sundat také z druhé boty a připevnit klipsy na jeho místo.

Klipy na boty jsou navíc tak univerzální, že je můžete snadno připevnit na své oblíbené tašky, opasky a dokonce je připnout do vlasů. Buďte kreativní a nebojte se experimentovat. Všechny triky povoleny!

Jaké klipy na boty vybrat?

Na trhu jsou tuny vzorů a barev klipů na boty. Pokud takové šperky sháníte na svou svatbu, vyberte si šik model s třpytivými drahokamy, kameny nebo perlami. Toto řešení vám pomůže dosáhnout jemného vzhledu ve svatební den. 

Chcete svým každodenním balerínkám dodat svěží vzhled? Vsaďte na barevné bambulky nebo třásně, které rozhodně ozdobí vaše oblíbené boty, aniž by byly příliš fantazijní.

Květiny jsou v této sezóně skvělou volbou pro všechny druhy událostí. Vsaďte na model z kvalitní látky, díky kterému budou i levné boty vypadat luxusně.

Udělej si sám!

Pokud si chcete užít všech výhod, které klipy na boty přinášejí, a nechcete mít na jejich nákup vysoké výdaje, zkuste si je vyrobit sami. Nejjednodušší je použít staré ušní spony. Zkombinujte je s balerínami s kulatou špičkou nebo se špičatějšími modely.

Můžete si také koupit speciální prázdné klipy a poté je sami ozdobit pomocí horkého lepidla. Skvělou možností je vyrobit úhlednou stuhu ve vybraném odstínu nebo vystřihnout látku do požadovaného tvaru, např. srdce.

Vidíte, jak je to snadné?

Bez ohledu na to, zda si klipy na boty plánujete vyrobit sami nebo si pořídíte hotový výrobek, toto řešení vám jistě pomůže změnit vzhled vašich bot.

Nezapomeňte je však zapínat na pohodlné boty, které vás netlačí v přední části chodidla. V opačném případě se vám nástavec může zarýt do kůže a způsobit bolest a dokonce rány. Z tohoto důvodu si ho nezapomeňte před odchodem vyzkoušet, zda vám bude pohodlný. 

Pozor také na kombinování klipsů s jemnými, dlouhými šaty, např. tylem nebo šifonem. Takové šperky se mohou zachytit o materiál a způsobit poškození. To je zvláště důležité, když plánujete prodat své svatební šaty.