Inna marka Hnědé camo tenisky na klínku od Annabelle béžový

Produkt niedostępny ;(

Představujeme hnědé maskáčové tenisky na klínku Annabelle v béžové barvě - ideální pro ženy, které chtějí spojit styl s pohodlím. Tyto moderní boty na klínku byly pečlivě vyrobeny ze semišové ekologické kůže, která jim dodává elegantní vzhled a komfort nošení po dlouhé hodiny.

Skrytý 7 cm vysoký klínek opticky prodlouží nohy a odlehčí siluetu. Model M258P se vyznačuje pohodlným šněrováním a přídavným zapínáním na suchý zip, které umožňuje snadné nazouvání a přizpůsobení noze. Kulatá špička jim dodává ležérní charakter, ideální pro každodenní použití, a bílá gumová spodní část zajišťuje vynikající přilnavost a odolnost.

Tenisky Annabelle se perfektně hodí k trendům sezóny podzim-zima a jejich dominantní maskáčový vzor s béžovými a zlatými akcenty z nich dělá skvělý doplněk mnoha stylů. Díky standardnímu číslování se můžete s jistotou řídit svou velikostí a užívat si dokonalého padnutí.

Každý pár je dodáván v originální krabičce od výrobce, což je skvělý tip na dárek pro vás nebo vaše blízké. Nenechte si ujít příležitost obohatit svůj šatník o tyto jedinečné tenisky, které kombinují pohodlí a módní design!

  • Barva: béžový
  • Přímá barva: zlatý
  • Oteplení: Ne
  • Typ podpatku: Koturn
  • Další funkce: nedostatek
  • Barva podrážky: Bílý
  • Materiál podrážky: Guma
  • Materiál stélky: tkanina
  • Vnější materiál: ekologická semišová kůže
  • Modelka: M258P
  • Nos: kolo
  • Výška podpatku / platformy: 7
  • Dominantní vzor: kamufláž
  • Spona: Suchý zip , přichycena
  • Výška: vysoký
  • Sbírka: Podzim zima
  • Producentský kód: BM164538

Děkuji za přidání komentáře.

|