Inna marka Espadrilles cut orange 3035 Orange oranžový

Nedostupný produkt ;(

Espadrilky střižené ve šťavnatém oranžovém odstínu 3035 Orange nesmí chybět v každém letním šatníku. Tyto pohodlné dámské boty vyrobené z látky potěší jemnými detaily, jako je krajkový lem na přední straně, který jim dodává neobyčejné kouzlo. Kotníkový pásek poskytuje nejen stabilitu, ale také dodává stylový nádech.

Tyto espadrilky vypadají skvěle na noze, což z nich dělá perfektní doplněk jak pro každodenní, tak pro elegantnější styly. Můžete je kombinovat s šaty, sukněmi nebo šortkami - každý letní outfit díky nim získá jedinečný charakter. Vnitřek bot je podšitý látkou, která zajišťuje pohodlí při nošení a je skvělou alternativou k tradičním sandálům.

Espadrilky mají plochý 2,0 cm vysoký podpatek, díky kterému jsou extrémně pohodlné, syntetický materiál podrážky poskytuje dobrou přilnavost. Díky kulaté špičce a nedostatku vzorů jsou tyto boty univerzální a hodí se k mnoha stylům. Díky propagačním kódům je můžete zakoupit za atraktivní cenu.

Už nečekejte a doplňte svou sbírku obuvi o tyto jedinečné espadrilky od Inny Marka. Perfektní pro každodenní použití, budou vás doprovázet na mnoha letních dobrodružstvích!

  • Sbírka: Boty na boty
  • Barva: oranžový
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Vnější materiál: tkanina
  • Nos: kolo
  • Výška podpatku / platformy: 2.0
  • Spona: přezka
  • Další funkce: nedostatek
  • Materiál stélky: tkanina
  • Dominantní vzor: bez vzoru

Děkujeme za přidání komentáře.

|