Inna marka Espadrilky z černé síťoviny JX1029 černé černá

Nedostupný produkt ;(

JX1029 Černé síťované espadrilky jsou perfektní volbou pro letní dny, které budou jistě plné pohodlí a stylu. Tyto lehké vzdušné boty se vyznačují neobvyklou prolamovanou konstrukcí, díky které budou vaše nohy dýchat i v těch nejteplejších dnech. Espadrilky jsou nasazeny na tkané lněné podrážce, která dodává kouzlo a příjemný dotek přírody.

Měkká syntetická podrážka zajišťuje pohodlí při dlouhých procházkách a kulatá špička jim dodává ležérní charakter, ideální pro každodenní styling. Model JX1029 Black jsou nazouvací boty, díky čemuž jsou mimořádně praktické - stačí je obout a můžete si užívat letní relax!

Četné možnosti stylingu – od splývavých šatů po šortky a topy – dělají z těchto espadrilek perfektní doplněk každého šatníku. Minimalistický hladký design v klasické černé barvě z nich dělá absolutní must have této sezónní kolekce.

Díky originálnímu balení od výrobce jsou tyto espadrilky i skvělým tipem na dárek. Nečekejte – dodejte své letní kolekci trochu stylu a pohodlí výběrem espadrilek JX1029 Black!

  • Sbírka: Boty na boty
  • Výška podpatku / platformy: 1.5
  • Spona: hodit na sebe , další
  • Další funkce: prolamované
  • Nos: Kolo
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Materiál stélky: Tkanina
  • Vnější materiál: Tkanina
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Barva: Černá

Děkujeme za přidání komentáře.

|