Inna marka Espadrilky V Japonském Stylu 68-68 černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 1 - 4 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Espadrilky V Japonském Stylu 68-68 černá
Představujeme mimořádně originální dámské espadrilky v japonském stylu - model 68-68 Black. Tyto jedinečné černé boty jistě zaujmou svou jedinečnou formou a pečlivě propracovanými detaily. Vyrobené ze saténového materiálu, espadrilky potěší jemnými barevnými výšivkami, které dodávají eleganci a jedinečný charakter.
Tyto espadrilky jsou nejen krásné, ale také velmi pohodlné. Vnitřek boty je podšitý ekologickou kůží, díky čemuž je pohodlné celodenní nošení. Lněná šňůrka zakončující prsty a podrážku zdůrazňuje jejich přirozený styl a nazouvací design umožňuje jejich rychlé a snadné nazouvání.
Díky jejich jedinečnému designu vypadají skvěle jak každý den, tak při zvláštních příležitostech. Díky své jednoduchosti a eleganci lze espadrilky 68-68 Black snadno kombinovat s různými styly, od ležérních až po sofistikovanější.
Nečekejte! Přidejte tyto jedinečné espadrilky do své sbírky a užijte si jedinečný styl, díky kterému budete určitě vyčnívat z davu.
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Espadrilky > Obuv Inna marka
- Vnější materiál: Tkanina
- Materiál stélky: Umělá kůže
- Spona: hodit na sebe
- Další funkce: výšivka
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Barva: Černá
Děkujeme za přidání komentáře.