Inna marka Espadrilky na klínovém velbloudu 9R50 Camel vícebarevný

Nedostupný produkt ;(

Klínové espadrilky Camel 9R50 Camel jsou perfektní volbou pro každou ženu, která chce spojit pohodlí s módním vzhledem. Tyto krásné 8 cm vysoké sandály na klínku se vyznačují nejen estetikou, ale také pečlivým zpracováním. Klínek protkaný lněným provázkem a jemnou špičkou dokonale ladí s letní atmosférou a jsou tak perfektní volbou pro teplé dny.

Tyto espadrilky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ekologického semiše a nabízejí pohodlí a odolnost. Gumový pásek zajišťuje stabilní držení nohy, což z nich dělá ideální řešení pro každodenní styling. Kulatá špička dodává styl a eleganci a díky absenci vzoru se tyto boty snadno kombinují s různými outfity.

Materiál stélky je vyroben z ekologické kůže, která zvyšuje komfort používání a syntetická podešev zaručuje pružnost a pohodlí na každém kroku. Tyto espadrilky jsou nazouvací, takže se snadno nazouvají a svlékají.

Nečekejte – dodejte svému šatníku trochu stylu s espadrilkami na klínku Camel 9R50! Pohodlí a módní design v jednom produktu vás jistě potěší při výběru. Perfektní jak pro každodenní použití, tak pro speciální příležitosti. V originální krabici od výrobce se tyto boty stanou neodmyslitelným prvkem vašeho letního stylingu.

  • Sbírka: Boty na boty
  • Barva: jiná barva
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Nos: kolo
  • Výška podpatku / platformy: 8.0
  • Další funkce: nedostatek
  • Materiál stélky: umělá kůže
  • Vnější materiál: ekologická semišová kůže
  • Typ podpatku: koturn
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Spona: další , hodit na sebe

Děkujeme za přidání komentáře.

|