Sergio Todzi Sergio Todzi Elegantní kozačky na stehna černá

Nedostupný produkt ;(

**Elegantní černé vysoké boty na stehna od Sergia Todzi**

Dodejte svému šatníku nádech elegance s mušketýry od Sergia Todziho. Tyto klasické černé kozačky jsou perfektním řešením pro ženy, které oceňují módu a pohodlí. Vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické semišové kůže vypadají mimořádně stylově a nadčasově.

Mušketýrské boty sahající nad kolena dokonale zdůrazňují nohy, díky nimž jsou štíhlé a šik. 7,5 cm vysoký dezén podpatku zajišťuje stabilitu a komfort nošení po celý den. Bez ohledu na příležitost budou tyto boty skvělým doplňkem k ležérnímu i elegantnějšímu stylu.

Černá barva dělá mušketýry extrémně univerzální - snadno je zkombinujete s vašimi oblíbenými šaty, sukněmi i kalhotami. Jednoduchost formy bez dalších vzorů z nich dělá boty, které nikdy nevyjdou z módy.

Objevte eleganci a pohodlí s mušketýry Sergio Todzi – je to investice, která se rozhodně vyplatí!

  • Materiál stélky: Umělá kůže
  • Další funkce: nedostatek
  • Dominantní vzor: bez vzoru
  • Typ podpatku: Pošta
  • Vnější materiál: Ekologická kamzíková kůže
  • Oteplení: Ne
  • Výška hřídele: Nad kolena
  • Barva: Černá
  • Výška podpatku / platformy: 7.5

Děkujeme za přidání komentáře.

|