Ipanema Dětské motýlkové žabky Ipanema 83348 AI747 Gliter Pink růžový

7,33
Nejnižší cena od 30 dnů před slevou: €7,33
Běžná cena: €59,00
-59%

Dětské motýlkové žabky Ipanema 83348 AI747 Gliter Pink jsou perfektní volbou pro malé slečny na letní dny. Tyto stylové žabky kombinují pohodlí s módním designem, což z nich dělá perfektní obuv pro venkovní zábavu, pláž nebo bazén.

Žabky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní gumy a poskytují stabilitu díky přepážce, která jemně drží prsty a umožňuje vám volný pohyb. Silnější protiskluzová podrážka je odolná proti oděru, což dále zvyšuje jejich odolnost a funkčnost.

Růžové proužky se třpytkami dodávají žabkám zvláštní lesk, barevná podrážka zdobená motýlky zase veselý akcent, který jistě osloví každou malou parádnici. Tyto žabky budou skvělým doplňkem k letním stylům, jak k ležérním, tak ke sportovním outfitům.

Žabky Ipanema jsou produktem vyrobené v Brazílii, vyznačující se vysokou kvalitou zpracování. Díky originálnímu balení jsou i skvělým tipem na dárek. Vyberte si žabky Ipanema a dopřejte své dceři pohodlí a styl během letních dobrodružství!

  • Producentský kód: 83348 AI747
  • Barva: růžový
  • Přímá barva: stříbrný

Děkuji za přidání komentáře.

|