Demar Demar galoše červené černá bílý

Nedostupný produkt ;(

Holínky Demar Wellington jsou výbornou volbou pro děti, které potřebují pohodlnou a funkční obuv do deštivých dnů. Tyto holínky vyrobené polskou společností DEMAR (model 279/13) kombinují kvalitu, styl a pohodlí při používání.

Jejich svršek je vyroben z vysoce kvalitního syntetického materiálu, díky čemuž jsou nejen odolné, ale také se snadno udržují. Holínky mají navíc tuhou patu, která poskytuje noze stabilitu a podporu, což je důležité při hraní venku.

Dostupné v atraktivních barvách: červená, černá a bílá, jistě osloví každé dítě. Díky své univerzálnosti se skvěle hodí do deštivých i blátivých dnů, díky čemuž jsou nenahraditelné v každém dětském šatníku.

Nečekejte! Využijte této SUPER CENY a dopřejte svému dítěti pohodlí a radost z hraní venku bez ohledu na počasí!

  • Barva: Červené , Černá , Bílý

Děkujeme za přidání komentáře.

|