Inna marka Dámské tenisky Classic Logged Khaki Challenge béžový hnědý
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 7 - 10 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Dámské tenisky Classic Logged Khaki Challenge béžový hnědý
Představujeme dámské klasické khaki logované tenisky z kolekce Challenge, které potěší svým nadčasovým designem. Tyto elegantní boty kombinují pohodlí a styl a skvěle doplní každý každodenní styling.
Tenisky mají měkký svršek a gumovou podrážku, která zaručuje pohodlné nošení a výbornou přilnavost. Díky nízké výšce (5,5 cm) a kulatému nosu jsou vhodné na dlouhé procházky a outdoorové aktivity.
Béžový a hnědý model s módním vzorem se hodí k různým outfitům – od ležérních setů až po elegantnější looky. Chcete-li vybrat správnou velikost, doporučujeme vám použít tabulku velikostí, abyste zajistili dokonalé přizpůsobení.
Tyto klasické tenisky jsou perfektní volbou pro ženy, které oceňují pohodlí a styl. Prohlédněte si naši kompletní kolekci dámských tenisek a sneakers a přidejte do svého šatníku módní a funkční kousek. Součástí každého páru je také originální balení výrobce, což z nich dělá skvělý tip na dárek. Nečekejte a přidejte si je do své sbírky ještě dnes!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Tenisky > Obuv Inna marka
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: béžový , Hnědý
- Výška podpatku / platformy: 2.5
- Další funkce: nedostatek
- Materiál stélky: tkanina
- Vnější materiál: tkanina
- Modelka: Výzva
- Nos: kolo
- Otylost: G.
- Výška: nízký
- Dominantní vzor: jiný vzor
- Spona: přichycena
- Oteplení: Nedostatek
- Typ podpatku: Žádná pata
- Výška hřídele (cm): 5,5
 
                                         
                                             
                                             
                                         
                                             
                                             
                     
                     
                     
                    
Děkujeme za přidání komentáře.