PS1

PS1 Dámské espadrilky, svázané prádlo, béžová Bonjour béžový

Produkt nedostupný ;(

Objevte nádherné dámské espadrilky PS1 Knotted Linen Beige Bonjour, které se stanou nepostradatelným prvkem vašeho letního šatníku. Tyto elegantní boty mají silnou podrážku zdobenou lněným provázkem, díky čemuž jsou ideální pro různé styly - od vzdušných šatů až po ležérní šortky.

Espadrilky zajišťují dokonalé uchycení na noze díky stužkám uvázaným kolem kotníku, což nejen zvyšuje komfort nošení, ale dodává celému vzhledu na originalitě. Vyrobeny z ekologické semišové kůže, jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také vypadají stylově a elegantně.

Model bez podpatku s výškou platformy 2,5 cm zaručuje pohodlí při celodenním nošení a kulatá špička dodává noze atraktivní a pohodlný vzhled. Navíc se nemusíte starat o izolaci - tyto espadrilky jsou ideální pro teplé dny.

Upozorňujeme, že číslování je podhodnocené, proto doporučujeme zvolit větší velikost. Každý pár je zabalen v originální krabičce výrobce, což z nich dělá skvělý tip na dárek.

Pociťte chuť léta a nechte se unést módními trendy s espadrilkami PS1 Knotted Linen Beige Bonjour! To je nutnost pro nadcházející sezónu!

  • Oteplování: Nedostatek
  • Typ podpatku: Bez podpatku
  • Sbírka: KeeShoes
  • Barva: béžový
  • Materiál podrážky: syntetický
  • Materiál stélky: tkanina
  • Vnější materiál: semišová ekologická kůže
  • Výška podpatku/platformy: 2.5
  • Spona: šněrovaný
  • Další funkce: nedostatek
  • Nosek: kolo
  • Dominantní vzor: žádný vzor

Děkuji za přidání komentáře.

|