Boty značky Caprice, které přicházejí přímo z továrny tohoto německého výrobce, jsou vynikající volbou pro ženy, které mají rádi komfort a eleganci. Rozmanité řezy, skvělý vzhled a kvalita jsou charakteristickými znaky bot podepsaných s touto značkou.


Různé potřeby, jedna značka


Naše nabídka zahrnuje modely s různými charakteristikami, připravené pro různé potřeby uživatelů. Milovníci elegance v klasické edici, stejně jako ženy, které si zvolí méně formální a lehčí stylizace, mohou úspěšně najít pár pro sebe. Úspěšná nakupování může také probíhat zde dámy, které se chystají na oficiální příležitost, hledají si boty v kanceláři, v souladu s přijatým oblečením nebo plánují jít na méně formální setkání s přáteli.


Chic a elegance jsou v detailech


Klasická elegance je zajištěna použitím černé barvy, obohacené o zajímavé doplňky ve formě přezů, pásů, ozdobných kování, dekorativních kravat s charakteristickými nopkami nebo malých kožených výplní.


Stojí za to věnovat pozornost materiálu, z něhož byly vyrobeny. Většinou je to přirozená kůže - hladká nebo semišová, doplněná vysoce kvalitním textilií.


Obuv pro každodenní, méně náročné použití se vyznačuje jednodušším, ohleduplnějším řezem, s menšími sponami a jemnými ozdobami vyrobenými přímo na kůži. V důsledku toho je paleta barev širší a skládá se ze zajímavých odstínů.


Dalším rysem rozlišování jednotlivých obuvi od Caprice je způsob, jakým jsou dány. Sortiment produktů, které jsou k dispozici v našem obchodě, zahrnuje boty tradičním způsobem, se zipem nahrazujícím šněrování, stejně jako ve skluzu, s pružnou vložkou zajišťující správnou přilnavost boty k chodidlu.


Přemýšlejte o výškových amatérkách


Přemýšlíte-li o amatérkách s vysokým podpatkem, nabídka zahrnuje vysoké podpatky do výšky přesahující 8 cm. Tam jsou také boty s nízkou patou, až do minimální velikosti ne více než 1 cm.


Zveme vás podrobně podívat se na jednotlivé produkty z naší nabídky.