Komfort a estetika mohou jít ruku v ruce - Dámské boty značky McArthur

McArthur je synonymem a zvláštním znakem kvality v oblasti sportovní a trekkingové obuvi. Dámské boty této značky jsou určeny pro ženy, které vedou aktivní životní styl a hledají také boty, kde je poměr ceny a kvality spravedlivý a racionální. Značka také reaguje na potřeby klientů, kteří se v městském prostředí cítí nejlépe.

McArthur - značka s tradicemi

Společnost se vyznačuje 20letou praxí na polském trhu, která je široce známá nejen mezi sportovci a aktivními lidmi. Zpočátku se značka zabývala designem široké škály sportovní obuvi včetně trekkingu. McArthur se časem rozšířil o další sportovní modely, jako jsou tenisky, stejně jako boty s oficiálním charakterem, jako jsou baletky, vysoké podpatky a dámské sandály,

McArthur ve velkém městě

V sortimentu obchodu najdete také dámské sandály McArthur, Vzory jsou uchovávány v neformálním, příležitostném stylu, díky kterému se hodí do mnoha letních, lehkých oděvů. Existují oba modely na suchý zip - typicky sportovní, odpovídající bavlněné šortky a vzdušné kalhoty, stejně jako minimalistické žabky, které budou vypadat skvěle ve stylovějších kombinacích, například s maxi oblečením.

Pro horské pěší - dámské trekingové boty

Pro žhavé horské výlety nabízí McArthur odolný a pevný trekingová obuv. dámské tento typ obuvi se vyznačuje jemnější konstrukcí a každý detail výroby, od výběru kůže, dna, šití a lepení, až po výběr vložky, je pečlivě vylepšen. Materiály vybrané technologisty umožňují nožce "dýchat". Podrážky boty mají skvělou přilnavost na zemi, jsou odolné a pružné, což umožňuje bezpečně procházet po horách.

Přemýšlejte o aktivních ženách

McArthur nezapomíná na rušné milovníky městské elegance. McArthur boty vyrobená z kůže z obilí a semišové usně je odpovědí na potřeby nejnáročnějších zákazníků, kteří sledují současné trendy. Nabídka zahrnuje jak klasické modely - stehna, boty důstojníků, tak také kotníky nebo kotníkové boty na módních, vysokých podpatcích.

Dámské boty značky McArthur ženy, které mají sportovní zážitek, stejně jako ti, kteří se zaměřují na komfort a funkčnost, ocení zejména. Sezónní návrhy společnosti McArthur obsahují především modely s klasickou linkou, ve kterých jsou přítomny akcenty aktuálně převládajících módních trendů. Důrazně doporučujeme seznámit se s našimi kolekcemi.