Značka Edeo splňuje očekávání žen a vytváří pro každou sezónu jedinečné modely, které kombinují nejnovější trendy ze světa módy. Společnost s více než 40 lety zkušeností reaguje na všechny očekávání svých zákazníků a vynikající boty jsou pohodlné a na špičce se všemi novými produkty.


"Kvalita na vysoké úrovni"


Při výběru bot Edeo si vybíráme vynikající zpracování, které je na nejvyšší úrovni. Hlavním materiálem je kvalitní přírodní kůže, vyznačující se měkkostí a komfortem při používání. Na druhou stranu je interiér podle zvoleného modelu lemován kůží nebo izolovaným materiálem, který bude pracovat na chladnějších a chladnějších dnech.


Aspekty, které odlišují jednotlivé modely, jsou:

- výška horní části,

- výška a typ paty,

- typ nosu.


Široký výběr vám umožní přizpůsobit boty Edeo tvaru každé nohy a různým preferencím. Nejoblíbenější je klasický model na ploché podrážce nebo patu v podobě pólu s různou výškou (od 7 do 9 cm).


"Atraktivní design a ikonické barvy"


To, co přitahuje pozornost, je móda opotřebované obuvi. Standard je tmavě černý a šedý, který se hodí pro většinu stylizací pro různé příležitosti.


Zajímavé doplňky jsou:

- perfektně šité do zipů, což usnadňuje oblékání vašich bot;

- dekorativní pruhy se sponami ve zlatě nebo stříbře;

- prošívaný nebo zajímavý vzor, např. malé diamanty.


"Stabilita je základem"


Edeo boty se vyznačují mimořádnou stabilitou. Díky perfektně tvarované horní a správně profilované podrážce naše boty udržují naši postavu. Dokonce i devět centimetrů pata nám dává jistotu. Podzimní bahno nebo ledové chodníky nebudou noční můrou. Je snadné udělat další krok, aniž byste se museli starat o pádu.


"Druhá kůže"


Obuv Edeo je druh investice do dokonalé pohody a příjemné chůze každý den. Můžete rychle pocítit, že boty jsou skvělou volbou pro podzim a zimu.