Společnost Edeo, díky dlouholetým zkušenostem, ví, co ženy nejvíce vyhovují a sledují nejnovější trendy v oblasti módy. Díky tomu máme k dispozici různé styly, které vám umožňují vytvářet zajímavé stylizace na podzim i v zimě. Každá žena najde boty, které splňují její očekávání.

 

"Pestrá sbírka"

Edeo boty se vyznačují vysokou kvalitou a důrazem na každý detail. Tento typ obuvi s prodlouženou horní části kotníku našel mnoho obdivovatelů, kteří mohou vyzvednout dostupnost mnoha způsobů.

Sortiment najdete boty:

- vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže s různými strukturami;

- mají řádně tvarované podrážky;

- mít nízké nebo vysoké podpatky;

- se zaoblenými prsty;

- vnitřní izolace s měkkým fleecem.

Základní barvy jsou černé a hnědé. Společnost Edeo také pokoušela vyrábět červené boty pro ženy, které chtějí vyniknout.

Neobvyklý vzhled mají krajkové boty s podrážkami a dolními podpatky.

 

"Atraktivní design a příslušenství"

Speciální dekorace každého páru bot Edeo jsou klasické zipy umístěné na vnitřní straně horní části.

Jedinečným přírůstkem jsou švy zvýrazňující různé materiály: obilí a semišová kůže. Horní část svršků dokonale zdůrazní vzhled nohou.

Celý je doplněn přítomností loga firmy Edeo, vyraženého v kůži nebo ve značce zipu.

 

"Teplý interiér"

V chladném a mrazivém dni bude teplý vnitřek botiček skvělý. Nohy v punčochách samy o sobě nemají zima a budou se cítit pohodlně zabalené kolem nich.

Stabilita tohoto druhu obuvi je činí vhodnými pro všechny povrchy.

 

"Klasický a mimořádný"

S Edeo botami nabízíme jedinečný vzhled našeho vzhledu. Kombinace se šálkem, rukavicemi nebo taškou ve stejném odstínu bude stylovým doplňkem k celku.

Investice do perfektní obuvi znamená, že si vybíráme to nejlepší a každý den bude lepší díky možnosti nosit fenomenální kotníkové boty.