Polská společnost Edeo s dlouholetou tradicí se pro každou sezónu měří s prezentací vynikajících kolekcí obuvi. Ženské pumpy, které se nacházejí v širokém sortimentu, se vyznačují jedinečným vzhledem a především pohodlí, kterou se ženy po prvním nasazení setkají.

 

"Elegantní rozmanitost v krásném vydání"

 

Čerpadla Edeo jsou charakterizována jedinečností zpracování, která je zřejmá v každém detailu.

 

Materiál použitý při výrobě různých řezů je vysoce kvalitní přírodní kůže. Můžeme si jej vybrat ve formě semišu nebo zcela namalované nebo představující přirozenou texturu. To znamená, že každá dvojice čerpadel má něco jedinečného, díky kterému se celá silueta stává.

 

V široké nabídce najdete kyvadlové dopravy na:

- příspěvek

- kolík,

- klíny.

 

Jejich různé výšky umožňují přizpůsobit patu individuálním preferencím.

 

Měkké vložky, které netrpí vnitřek boty - tyto vlastnosti ovlivňují pohodlí při nošení v každé situaci.

 

"Neobvyklý povrch a pozornost k detailu"

 

Ze široké škály modelů lze nalézt takové pumpy, které mají vystavené paty a špičky nebo jsou vestavěné a mají popruh pro připevnění.

 

Fascals se zajímavou grafikou na horní straně nebo patě jsou jedinečné. Tyto prvky budou vynikat a umožní vytváření velmi originálních stylizací.

 

Také najdete ikonické a jednoduché černé pumpy, které odpovídají všemu a vzorům s kontrastními barvami nebo s dekorativními prvky, jako jsou: luk, knoflík, spona.

 

"Multifunkčnost a pohodlí v jednom"

 

Edeo čerpadla přizpůsobená vašim vlastním očekáváním vám umožní pocit jistoty sto procent. Mimořádně vypadající nohy po jejich založení budou mít celou siluetu velmi ženskou. Výběr vhodného oblečení pro typ obuvi bude jednodušší.

 

Co dělá vynikající kyvadlovou dopravu, je prostě pohodlí. Dokonce i dlouhé hodiny chůze na patě budou pohodlné a nohy budou odpočívat v každé situaci.