Crocs Crocs Mega Crush Clog 207988-2DS 207988-5AJ fialový
- Zásilka bude odeslána v rámci 7 - 10 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Také zkontrolujte
Podrobnosti: Crocs Mega Crush Clog 207988-2DS 207988-5AJ fialový
Dřeváky Crocs Mega Crush Clog 207988-2DS 207988-5AJ ve fialové barvě jsou vynikající volbou pro ženy, které chtějí spojit módní design s plným pohodlím. Tyto jedinečné žabky mají silnou podrážku, která nejen poskytuje dostatečnou podporu, ale také tlumí každý krok, takže jsou ideální pro celodenní nošení.
Dřeváky vyrobené z vysoce kvalitního syntetického materiálu se vyznačují prolamovanou strukturou, která podporuje prodyšnost a pohodlí i v horkých dnech. Pěnová stélka Croslite™ se přizpůsobí tvaru nohy, což dále zvyšuje komfort používání. Motiv galaxie jim navíc dodává jedinečný charakter, který upoutá pozornost a dělá z nich perfektní doplněk jakéhokoli stylu - jak každý den, tak při zvláštních příležitostech.
Model 207988-2DS 207988-5AJ je nejen funkční, ale také stylový. Kulatá špička a výška platformy 6 cm dodávají vkus a eleganci, díky čemuž jsou tyto dřeváky perfektní volbou na pláž, k bazénu nebo na letní výlety. Výrobek je dodáván v originálním balení výrobce, což z něj dělá i skvělý tip na dárek.
Dřeváky Crocs Mega Crush Clog nesmí chybět v každé dámské kolekci bot - spojují pohodlí, styl a praktičnost. Nečekejte a objevte je ještě dnes!
- Výrobce: Crocs
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Žabky > Boty Crocs
- Producentský kód: BM205905
- Barva: fialový
- Vnější materiál: syntetický
- Modelka: Crocs Mega Crush Clog 207988-2DS 207988
- Další funkce: prolamované
- Materiál stélky: pěna
- Nos: kolo
- Výška podpatku / platformy: 6.0
- Dominantní vzor: bez vzoru
Děkuji za přidání komentáře.