D/CEO

D/CEO Černé tenisky Mena se zapínáním na suchý zip černý

Produkt nedostupný ;(

Černé tenisky připevněné suchým zipem, menu od výrobce D/CEO je perfektní kombinací stylu a funkčnosti, která jistě přitahuje každou módní ženu. Tyto boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické kůže a vypadají velmi elegantně a moderní. Horní část materiálu se dokonale přizpůsobuje tvaru nohy, což zajišťuje pohodlí nošení po celý den.

Jedním z nejvýznamnějších prvků tenisek je silný dekorativní řetězec, který je módním přízvukem v letošním trendech. Jeho přítomnost dává obuvi a činí z nich perfektní volbu jak pro každodenní stylizace, tak pro více příležitostných výstupů.

Sneakers MENA mají standardní velikost, a proto se doporučuje zvolit svou tradiční velikost, což zajišťuje optimální přizpůsobení. Jejich nízká výška a pohodlná, gumová podešev s 3,5 cm vysokou platformou zaručuje pohodlí při chůzi a kulatý nos jim dává jemnost.

Díky nedostatku oteplování budou tyto tenisky perfektně fungovat v teplejších dnech a jejich všestranná černá barva způsobuje, že se hodí téměř každou stylizaci. Sneakers MENA jsou zabaleny v původní krabici výrobce, což z nich činí perfektní nápad na dárky.

Vyberte si černé tenisky MENA a připojte se ke skupině žen, které se každý den zaměřují na módu a pohodlí!

  • Kód výrobce: 1182 Black
  • Barva: černý
  • Materiál podrážky: Pryž
  • Materiál stélky: tkanina
  • Vnější materiál: eko kůže
  • Nosek: kolo
  • Oteplování: ŽÁDNÝ
  • Výška: nízký
  • Výška podpatku/platformy: 3.5
  • Dominantní vzor: žádný vzor
  • Spona: suchý zip

Děkuji za přidání komentáře.

|