Inna marka Černé semišové boty Venie s perlami černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 7 - 10 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Černé semišové boty Venie s perlami černá
**Semišové kotníkové boty s perlami Black Venie**
Objevte eleganci a pohodlí semišových kotníkových bot s perlami od značky Venie. Tyto krásné černé kozačky vyrobené z ekologického semiše přitahují pozornost svou jedinečnou povrchovou úpravou - okouzlující perly zdobící podrážku jim dodávají jedinečný charakter a jemný lesk.
Boty jsou částečně zateplené, což z nich dělá perfektní volbu pro chladnější dny. Plochý podpatek vysoký pouze 3,5 cm zajišťuje stabilitu a pohodlí při každém kroku, takže snadno zdoláte každodenní cesty. Horní výška 15 cm a kulatá špička zdůrazňují módní design obuvi, která sahá až nad kotník a zároveň nabízí dostatečnou oporu pro chodidlo.
Aby vám perfektně seděly, doporučujeme se při výběru velikosti řídit tabulkou velikostí. Pamatujte, že číslování je nadsazené, proto stojí za zvážení pořízení o číslo menší. Kozačky jsou dostupné v různých velikostech, aby si každá žena našla to své.
Tyto kotníkové boty jsou nejen módním doplňkem, ale také praktickou volbou pro každodenní nošení. Jejich syntetická podešev zajišťuje odolnost a látkový materiál stélky zaručuje pohodlí při nošení. Díky zipu se snadno nazouvají a díky klasické černé barvě se perfektně hodí do různých stylů.
Investujte do semišových kotníkových bot s perlami Venie a dodejte svému vzhledu jedinečný styl! Prohlédněte si celou naši nabídku kotníkových bot a vyberte si tu pravou pro vás.
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Inna marka
- Výška hřídele (cm): 15 cm
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Černá
- Materiál podrážky: syntetický
- Materiál stélky: tkanina
- Vnější materiál: ekologická semišová kůže
- Oteplení: Ano
- Typ podpatku: plochý podpatek
- Šířka hřídele: 12.5
- Výška podpatku / platformy: 3.5
- Další funkce: trysky
- Nos: kolo
- Výška: pro kotník
- Výška hřídele: 15
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: na zámku
Děkujeme za přidání komentáře.