PG1 PG1 Černé semišové boty Marlevo na sloupku černá
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 7 - 10 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: PG1 Černé semišové boty Marlevo na sloupku černá
Představujeme PG1 Semišové kotníkové boty v elegantní černé barvě, které budou dokonalým doplňkem vašeho šatníku! Tyto kotníkové boty vyrobené z vysoce kvalitního ekologického semiše spojují styl a pohodlí. Masivní 10,5 cm vysoký blokový podpatek a 3 cm platforma tento model nejen skvěle vypadá, ale také zajistí stabilitu při nošení.
Kozačky mají poutavé detaily, jako je prošívání na podrážce a praktický zip na boční straně svršku, díky kterému se snadno nazouvají i vyzouvají. Zateplená vložka v podobě deky do bot navíc zaručuje tepelný komfort v chladnějších dnech, což z nich dělá ideální volbu pro podzimní a zimní období.
S výškou topůrka 17,5 cm dosahují tyto boty nad kotník, což dodává eleganci. Díky horní šířce 13,5 cm model dobře sedí na noze a kulatá špička dodává na jemnosti.
Objednejte si PG1 Černé semišové kotníkové boty ještě dnes a vytvořte nezapomenutelné styly, které potěší nejen vás, ale i všechny kolem vás! Důvěřujte osvědčené kvalitě výběrem produktu od výrobce PG1. Nezapomeňte se při výběru velikosti řídit tabulkou velikostí, protože čísla jsou příliš vysoká. Tyto kotníkové boty jsou absolutní nutností v šatníku každé módní ženy!
- Výška hřídele (cm): 17,5
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: Černá
- Materiál podrážky: syntetický
- Vnější materiál: ekologická semišová kůže
- Oteplení: Ne
- Typ podpatku: pošta
- Šířka hřídele: 13.5
- Výška podpatku / platformy: 10.5
- Další funkce: nedostatek
- Materiál stélky: jiný
- Nos: kolo
- Výška: pro kotník
- Výška hřídele: 17.5
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Spona: další , hodit na sebe
Děkujeme za přidání komentáře.