Inna marka Boty s ponožkami svršku béžové 1998 Béžové béžový
Nedostupný produkt ;(
- Zásilka bude odeslána uvnitř 4 - 7 pracovní dny
- Zkontrolujte dodací lhůty do různých zemí
- Záruka vrácení peněz
Viz také
Podrobnosti: Boty s ponožkami svršku béžové 1998 Béžové béžový
Představujeme Béžové bovver boty 1998 se svrškem ponožky - perfektní boty pro moderní ženy, které chtějí spojit pohodlí s módním stylem. Tyto originální šněrovací kozačky se vyznačují pružným svrškem, který se dokonale přizpůsobí noze, a vysokou syntetickou podrážkou o výšce 4,5 cm, díky které jsou nejen stylové, ale také pohodlné na nošení.
Tyto boty nemají zateplení, díky čemuž jsou ideální volbou jako přechodná obuv na jaro a podzim. Jsou vyrobeny z kombinace ekologické kůže a tkaniny, jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také se snadno udržují. Díky hladké béžové barvě se tyto boty hodí k různým stylům – od ležérních až po elegantnější.
Díky kulaté špičce a plochému podpatku poskytují béžové boty 1998 stabilitu a pohodlí po celý den. Zapínání na tkaničky umožňuje přizpůsobení a dokonalé přizpůsobení noze, což je důležité zejména při každodenním používání.
Vyberte si béžové bovver boty se svrškem ponožky pro každodenní nošení a užijte si módní a pohodlnou obuv, která dodá charakter každému vašemu outfitu!
- Výrobce: Inna marka
- Související kategorie: Ženy > Ženy > Boty > Obuv Inna marka
- Další funkce: nedostatek
- Dominantní vzor: bez vzoru
- Sbírka: Boty na boty
- Barva: béžový
- Materiál podrážky: syntetický
- Materiál stélky: jiný
- Vnější materiál: jiný
- Oteplení: Ne
- Výška: pro kotník
- Výška podpatku / platformy: 4.5
- Spona: přichycena
- Nos: kolo
- Typ podpatku: plochý podpatek
Děkujeme za přidání komentáře.